sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 238 nehnuteľností.

Rodinný dom - novostavba 5 izbový, Vrbové - Čerenec

Cena:
215 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Vrbové
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 701 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 111773
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadenýj 5 izbový RD, novostavba /typ Bungalov/ vo Vrbovom - Čerenec.
Pozemok 701 m2, zast.pl. 144 m2, úžit pl. 144 m3.
Dom sa nachádza v novostavbovej vilovej lokalite za mestom Vrbové pri vodnej nádrži Čerenec, cca 12 km od mesta Piešťany. Lokalita je celá oplotená so stálou strážnou službou.
Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2014, materiál tehla, komplet I.S./okrem plynu/. Vykurovanie je v celom dome elektrické –podlahové, materiál – mramorová dlažba. Klimatizácia je v každej miestnosti. Dom má 4 spálne a halu s kuchyňou. dve spálne majú vlastnú kúpelku a WC, bidet. Pri hale je ďašia kúpelka s WC a bidet. Z haly je východ na malú záhradnú terasu. Satelitný príjem TV a internetu. Dom nie je podpivničený. Podkrovie je vhodné ako úložný a skladový priestor Na pozemku pred domom je státie pre dve autá.
Dom sa predáva aj s kompletne novým zariadením / cca 10 mesačné /. Po kúpe je okamžite voľný a obývateľný!!! Interiér je cca ročný je z kvalitných materiálov a kvalitného zariadenia. Je potrebné dokončiť predný plot a záhradnú úpravu.
Exkluzívna nehnuteľnosť v R1reality Piešťany.

Výhody: rodinný dom v tichej a kľudnej novostavbovej vilovej lokalite v kontakte rekreačnej oblasti priehrady Čerenec. Vyhľadávaná rekreačná lokalita na vodné športy, rybolov, hubárenie....,

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti ,obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na najlepších portáloch.

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Informujte sa na tel. čísle: 0911 630 920

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Perháč Bartolomej
Telefón:0911630920
E-mail:perhac-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...