sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 238 nehnuteľností.

Exkluzívna ponuka R1 Reality: 3+1 s Garážou a záhradkou./ 74 m2

Cena:
83 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Obec: Hôrka nad Váhom
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 74 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 111758
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj nadštandardné bývanie v tichej časti obce vzdialenej 7 km od NMnV a diaľničného privádzača v dvojpodlažnom bytovom dome byt 3+1 o výmere 74,68 m2, ktorý dispozične pozostáva z 3 obytných miestností, príslušenstva / kuchyne, chodby, kúpeľne, oddeleného WC /. Tento byt veľkorysej výmery je optimálne presvetlený, orientácia okien J a S z krásnym výhľadom do prírody.

Je po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii / vl. kúrenie + nový kotol na plyn, nová kúpeľňa + sanita, bodové svetlá, zateplené stropy v celom byte, nová klíma, kvalitné pláv. podlahy, vstavaný nábytok v komore, veľká vstavaná skriňa v spálni a pod./. Je čiastočne zariadený /, skrinka v kúpeľni, nová kuch. linka na mieru + vstavané spotrebiče /. Na rekonštrukciu bytu boli použité kvalitné materiály !

K bytu prislúcha garáž o výmere 15,44 m2, technická miestnosť s oknom, kde sa nachádza náradie, kotol na tuhé palivo, voda a pod. o výmere 15 m2. Pivnica o výmere 5 m2 s oknom. Vonkajšia pivnička, vhodná na uskladnenie ovocia, zeleniny o výmere 10 m2. Môže sa používať ako vínna pivnica. Záhradka o výmere cca 100 m2, na ktorej sa nachádza voliéra pre psa, ovocný strom slivka, 2 x vinič. Nehnuteľnosť má celkovú rozlohu 120,12 m2.

Na LV je uvedený byt 3+1 o výmere 74,68 m2, pivnica o výmere cca 5 m2, technická miestnosť o cca výmere 15 m2 a Garáž o výmere 15,44 m2. Záhradka, voliéra pre psa a vonkajšia pivnica je k bytu ako Bónus, nie je v osobnom vlastníctve !

Obytný dom poskytuje príjemné rodinné bývanie v ktorom sa nachádzajú len 4 byty. Na prízemí obytného domu sa nachádza: garáže, pivnice a technické miestnosti. V obci nájdete potrebnú občiansku vybavenosť. K dispozícii je len 7 km NMnV.

Odporúčanie makléra: Byt 3+1 je rozumný kompromis medzi bytom a rodinným domom. Výhodou bytu je tichá lokalita v obci, 4 byty v obytnom dome, komfort ktorý poskytuje samotný byt ako aj záhradka, pivnica či garáž. Na rekonštrukciu bytu si majitelia starostlivo vyberali kvalitné materiály, Vrele odporúčam vidieť osobne.
Nehnuteľnosť je v Exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie R1 reality !BYT:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 74,68 m2
- celková rozloha: 120,12 m2
- 3 x obytné miestnosti
- príslušenstvo/ kuchyňa,
kúpeľňa a oddelené WC/.
- kompletná rekonštrukcia
- vlastné kúrenie, klimatizácia
- zateplenie stropu
- komora v byte
- čiastočne zariadený
- nízke mesačné náklady


OBYTNÝ DOM:

- osobné vlastníctvo
- 4 x byty
- príjemné prostredie
- Garáž, technická miestnosť
- pivnica, voliéra pre psa
- vonkajšia pivnička - vínna pivnička
- záhradka o výmere 100 m2.
- občianska vybavenosť
- 7 km od NMnV
a diaľničného privádzača.

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkané ceny už zahŕňajú:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji. Vzhľadom na súčasné technické vyhotovenie možno predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.


Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575Radi Vám zorganizujeme obhliadku už dnes...R1reality-rýchla cesta k novému bývaniu!

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Hanzely
Telefón:0950778575
E-mail:hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...