sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 269 nehnuteľností.

Rodinný dom /obchodná prevádzka, ambulancia/ Piešťany

Cena:
144 200,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: Potočná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 170 m2
Plocha pozemku: 269 m2
Energ. certifikát: D
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 111756
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zaujímavý rodinný dom v širšom centre Piešťan, na ulici Potočná, 100 m od Teplickej ulice. Ide o pôvodnú stavbu z 50-tych rokov, zmiešanej tehlovej konštrukcie so sedlovou strechou s manzardou, 2 NP + 1 PP, celková úžitková plocha cca 120 m2 + 50 m2 tvorí prístavba, celková výmera pozemku je 269 m2.
Hlavná bytová jednotka situovaná na 1 NP má výmeru 110 m2, pozostáva z 3 obytných izieb južnej a západnej orientácie, príslušenstvo tvorí chodba so šatníkom, kúpeľňa, oddelené WC, kuchyňa štvorcového pôdorysu a komora. V podzemnom podlaží sa nachádzajú sklady a technické zázemie (kotolňa, práčovňa), na prízemí sa nachádza garáž. Na 2NP v podkrovnej časti je vytvorená manzarda o výmere cca 10 m2. Krov je pôvodný, strecha po čiastočnej rekonštrukcii (výmena latovania, škridle v r. 2006), dom je zateplený, okná plastové, podlahy po rekonštrukcii (drevené, dlažba), čiastočná výmena elektroinštalácie a rozvodov zdravotechniky, nová plynová prípojka, vykurovanie je riešené plynovým kotlom. Energetické náklady činia cca 144 200 € mesiac.
Ďalšia jednotka, situovaná v nádvorí domu má výmeru cca 50 m2, pozostáva z prijímacej miestnosti, 2 miestností a príslušenstva. Táto časť domu slúžila na podnikateľské účely, vhodná na sídlo firmy, obchod, kancelárie, ambulanciu apod. Dom disponuje vjazdom na pozemok, garážou, vlastným parkovným miestom v nádvorí a malou záhradou.

Vaše výhody: Sympatický, ihneď obývateľný rodinný dom optimálnej výmery a praktickej dispozície, s možnosťou polyfunkčného využitia na prípadnú obchodnú prevádzku, výrazným benefitom je výhodná poloha v širšom centre mesta s dostatkom parkovacích možností. Ideálne aj na pokojné bývanie v tichej uličke s infraštruktúrou na dosah ( škola, nákupné centrá, pošta, banka, MHD,..)
Využite možnosť získať tento udržiavaný, praktický dom za primeranú cenu a dajte zelenú realizácii Vášho podnikateľského zámeru.
Exkluzívna ponuka iba v R1reality. Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jana Pernischová
Telefón:0915119114
E-mail:pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...