sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 269 nehnuteľností.

Rodinný dom s teplom domova, bazénom a Jacuzzi - DRIETOMA.

Cena:
265 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Trenčín
Obec: Drietoma
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 267 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 111732
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj v obci Drietoma samostatne stojaci VÝNIMOČNÝ Rodinný Dom so slnečnou orientáciou v mierne svahovitom teréne s celkovou rozlohou pozemku 1400 m2, ktorá bola skolaudovaná v roku 2002. Dômyselne riešený otvorený priestor, kompozícia domu a okrasná záhrada vytvárajú pocit tepla a skutočného domova. Celkové prevedenie a kvalitná stavba, ako aj použité materiály uspokoja aj veľmi náročného klienta. Na rodinnom dome prebiehali od roku 2002 priebežne rôzne úpravy , rozšírenia a vynovenia, v roku 2016 prešiel interiérovou obnovou a rozsiahlou úpravou exteriéru, záhrady a spevnených plôch.
Prízemie rodinného domu pozostáva zo vstupnej predsiene, kotolne, WC pre hostí, peknej haly, priestrannej obývacej izby s vkusným krbom z ktorej sa vychádza na krásnu terasu pre rodinné posedenie a udržiavaným trávnikom, priestorom na peknú pracovňu, praktickej kuchyne s komorou a jedálňou, spálne veľkorysej na priestor s vchodom do súkromnej kúpeľne / rohová vaňa, presklenný sprchovací kút, umývadlo a WC /, práčovňa / pod schodiskom/, schodiskovým priestorom sa vchádza do podkrovia, dve pekné obytné miestnosti , ktoré majú aj samostatný vstup.

Podkrovie pozostáva z priestrannej izby s balkónom, novou kúpeľňou / murovaný sprchovací kút - sklobetón, dvoj umývadlom, miestom na práčku a WC, slnečná izba s veľkou terasou na príjemné posedenie s krásnym výhľadom do okolia.

K štandardu rodinného domu patrí aj elektronické zabezpečovacie zariadenie, kamerový systém a klimatizácia, ktorou sú vybavené všetky hlavné miestnosti.
Na pozemku, ktorý je veľkorysý na priestor sa nachádza, schodište, krásna skalka, okrasne dreviny, veľký altánok, ktorý je vybavený krbom, pekným posedením, letnou kuchyňou, WC, skladom na náradie. Voľné chvíle môžete tráviť v Jacuzzi a vo vyhrievanom prekrytom bazéne, ktorý sa nachádza vedľa na trávnatej ploche s rozmermi 12,50 x 5 x 1, 55 m so svojou strojovňou.

Rodinný dom je pripojený na verejný vodovod, na plynovú a elektrickú prípojku, čističku odpadových vôd, / kanalizácia v obci je/. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom / radiátory/ a v kombinácii s vnútorným krbom v obývacej izbe. V rodinnom dome je pevná linka, TV - Mágio, internet T- Com. Mesačné náklady: 208 € energie, voda raz za 6 mes.100 € / podľa spotreby/.

Samotný vstup na pozemok je excelentný, brána - diaľkové ovládanie, parkovanie pre štyri osobné autá sa nachádza pod prístreškom pri vstupe na pozemok zo zámkovou dlažbou, pri ktorom je ďalší záhradný domček a voliéra pre psa.
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci, ktorá poskytuje príjemné rodinné bývanie s plnou občianskou vybavenosťou, vzdialenej od Trenčína 8 km a diaľničného privádzača.

odporúčanie makléra: Výnimočný rodinný dom s teplom domova sa nachádza v tichej časti obce, ktorý ponúka súkromie, ideálne rodinné bývanie s perfektnou dostupnosťou do Trenčína. Ponúka nadštandardné bývanie so slnečnou orientáciou, krásnou záhradou, príjemným posedením na terase. Letné horúce dni, si môžete spríjemniť v bazéne a príjemné večere v každom ročnom období v Jacuzzi.

Rodinný dom je v EXKLUZÍVNEJ ponuke R1reality.


RODINNÝ DOM:

- osobné vlastníctvo
- zastavaná plocha 110 m2
- úžitková plocha 267 m2
- postavený v roku 2002
- posledná rekonštrukcia v roku 2016
- 1x vstupná hala
- 1x obývacia hala
- 1x spálňa, 1x práčovňa
- 2x veľké izby - samostatný vchod.
- 1x pracovňa, 2x kuchyňa
- 2 x terasa, 1x balkón
- 3x kúpeľňa
- 5 x WC, 1 x komora
- mesačne náklady: 208 € +
voda raz za 6 mesiacov: 100 € / podľa spotreby /
- klíma - všetky hlavné miestnosti
- bezp. kamerový systém
- Internet T-Com, TV - MÁGIO


POZEMOK:

- osobné vlastníctvo
- o výmere 1400 m2
- mierne svahovitý
- slnečný, priestranný
- okrasne dreviny, skalka
- vonkajší bazén: 12,50 x 5 x 1,55 m
- 1x altánok , 1x vonkajší krb
- 1x posedenie pod altánkom
- 1x Jacuzzi
- 1x záhradný domček
- 4 x parkovacie miesta pod prístreškom.
- 1x voliéra pre psa


Ponúkaná cena už zahŕňa:

1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
2. predajný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na všetkých realitných portáloch)

Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany a Nitra poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Trenčín: +421 950 778 575


R1reality Trenčín ..... cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler
Maklér:Iveta Hanzely
Telefón:0950778575
E-mail:hanzely-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...