sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 238 nehnuteľností.

Rodinný dom /pozemok 856 m2, dvojgaráž/ Moravany nad Váhom

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Moravany nad Váhom
Ulica: Piešťanská
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 7
Podlahová plocha: 280 m2
Plocha pozemku: 856 m2
Energ. certifikát: C
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 111727
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pekný sedem izbový rodinný dom v Moravanoch nad Váhom. Celková úžitková plocha je 280 m2 s výmerou pozemku 856 m2. Dom je vhodný na rodinné bývanie, alebo na polyfunkčné využitie spojenia bývania a podnikania na jednom mieste.
Prvé podlažie má výmeru 110 m2, pozostáva z 2 obytných izieb, východnej a západnej orientácie, prijímacej haly a technického zázemia (chodby, kúpeľne s WC, technickej miestnosti).
Druhé podlažie má výmeru 110 m2 a pozostáva z 2 obytných izieb a príslušenstva- priestrannej kuchyne, tvoriacej moderný otvorený celok s jedálňou, komory, chodby a jedinečnej kúpeľne s WC, veľkoryso riešenej ako domáce wellness. Príjemne priestranná obývacia izba, výnimočne slnečná, s balkónom výmery 10 m2, západnej orientácie. Táto časť domu prešla kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi (nová klasická kuchynská linka, laminátové podlahy vrátane nových betónových poterov, výmena obkladov, dlažieb a sanity v kúpeľni a WC, 2 samostatné šatníky v spálni, výmena všetkých interiérových dverí, radiátorov, sadrokartonové stropy, kvalitné eurookná, schodiská travertín, zábradlia nerez ..).
V podkrovnej časti domu sú situované ďalšie dve obytné izby, východnej a západnej orientácie, ďalšia kúpeľňa s WC v pôvodnom stave a 3 skladovacie priestory, vytvorené z povalovej časti strechy (možnosť prestavby na ďalšie obytné izby).

Dom je napojený na všetky IS, vykurovanie objektu je riešené novým, výkonným plynovým kotlom zn. Viessman, radiátory s termoregulačnými ventilmi, energetické mesačné náklady činia cca 215 000 €. Konštrukčne ide o klasickú murovanú stavbu kvádrovej a tehlovej konštrukcie. Dom prešiel v roku 2006 čiastočnou rekonštrukciou, okrem modernizácie interiérov na prízemí a 1 NP bola realizovaná komplexná úprava exteriérových častí (nové eurookná, fasáda so zateplením, nový predný plot a brány s automatickým otváraním, záhradné úpravy a pod.)

Benefitom domu je okrem výhodnej polohy s dobrou dopravnou obslužnosťou, veľkorysé riešenie interiérovej časti domu s možnosťou využitia na podnikateľské účely (výnimočne vhodné ako súkromná klinika, sídlo firmy a pod.), či rozdelenia na samostatné bytové jednotky pre apartmánové bývanie hotelového typu v destinácii výnimočne obľúbenej pre pešiu dostupnosť kúpeľov. Pozemok celkovej výmery 856 m2 výhodnej rožnej orientácie, možnosť vjazdu do dvora z dvoch strán, súkromné parkovisko. Na pozemku sa nachádza aj garáž pre dve autá, záhradný domček, altánok. Pozemok s domom je oplotený, zatrávnený a upravený príjemnou bezúdržbovou záhradnou výsadbou. Využite možnosť získať tento udržiavaný, praktický dom za primeranú cenu a dajte zelenú realizácii Vášho nového bývania alebo podnikateľského úspešného zámeru.
Exkluzívna ponuka iba v R1reality.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes!

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jana Pernischová
Telefón:0915119114
E-mail:pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...