Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 212 nehnuteľností.

Rodinný domček (obchodná prevádzka) so záhradou a prístavbou, pozemok 176 m2, centrum, Piešťany

61 800,00 €
Cena:
61 800,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Rastislavova
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
50 m2
Plocha pozemku:
176 m2
Energ. certifikát:
C
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
111697

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj malý rodinný domček, ktorý sa nachádza v širšom centre Piešťan, na Rastislavovej ulici. Výmera pozemku je 176 m2, z toho zastavaná plocha je cca 70 m2. Predmetom predaja sú dva objekty (predný dom s obchodnou prevádzkou a prístavba v záhrade (1 miestnosť s kuchyňou a hygienickým zázemím).Dom je jednopodlažný, tehlovej konštrukcie, zateplený Yporom, sedlová strecha-kanadský šindel. V roku 2013 prešiel kompletnou rekonštrukciou, boli vymenené podlahy ( dlažba, plastové okná, nové rozvody elektroinštalácie, omietky, elektrické stropné panely). Kúrenie je vlastné elektrické. Mesačné náklady na prevádzku tohto domu činia iba 75,- eur.
Dispozične dom pozostáva z jednej miestnosti o výmere cca 25 m2. Hygienické zázemie je situované v prístavbe. Okná východnej orientácie. K domu patrí malá, slnečná záhrada o výmere cca 80 m2. Prechod do záhrady je spoločný so susedným domom (predkúpne právo na odkúpenie, možnosť získania ďalších 214 m2), záhrada a pozemok s prístavbou je vlastný. Dláždené nádvorie s možnosťou vjazdu do dvora z ulice.
Výhody: Menší zrekonštruovaný objekt nízkej energetickej náročnosti s výbornou polohou v širšom centre mesta za výhodnú cenu, výnimočne vhodný pre prevádzku či služby, bonusom je obývateľný 1 izbový apartmán v záhrade. Dobrá občianska vybavenosť, slnečná záhrada, kľudná a tichá lokalita.
Exkluzívna ponuka iba v R1reality.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1 Reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji ,daná nehnuteľnosť bude pravdepodobne zaradená do energetickej triedy C.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: