sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 238 nehnuteľností.

Stavebné pozemky /553 - 1027 m2/ Beckov

Zobrazuje sa z .
%value_internalId% %value_plot_area% %value_price% %value_status%

Popis projektu:

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Beckov, ktoré sú rovinaté, nachádzajú sa v intraviláne obce so slnečnou orientáciou, vzdialenej len 6 km od Nového Mesta Nad Váhom, a 3 km od diaľničného privádzača.
V obci vznikla nová časť, ktorá bude mať 3 ulice.
K dispozícií je prvá, na ktorej sa nachádza 14 pozemkov o výmere od 553 m2 - do 1027 m2, šírka pozemkov od 20 m - 24 m. Všetky pozemky majú právoplatné stavebné povolenie o výmere 220 m2. Budúci kupujúci, môže začať stavať, ihneď po kúpe pozemku. Na každom pozemku sa nachádza: navŕtaná studňa v pravom hornom rohu, prípojky k obecnému vodovodu a elektrike. / v obci bude kanalizácia/.
Pri výstavbe RD od majiteľa pozemkov: bude každý pozemok oplotený, osadená žumpa na pravej strane pozemku vpredu, urobené prípojky IS, vyvŕtaná studňa v pravom zadnom rohu. Ak si kupujúci postaví RD sám, majiteľ pozemkov na každý pozemok zabezpečí vyvŕtanú studňu v pravom hornom rohu, prípojky k obecnému vodovodu a elektrike a stavebné povolenie.
Cena za 1 m2 je 45 €. Súčasťou celkovej ceny za pozemok je aj cena za spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii / chodník a cesta/ v sume 4000 €.
Po dokončení výstavby RD, bude súčasná spevnená prístupová cesta upravená položením brúseného betónu, zároveň bude vybudovaný chodník a verejné osvetlenie.
Obec Beckov ponúka príjemné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a krásnym výhľadom na hrad. Ako tráviť voľný čas ? V okolí je možnosť turistiky, cyklistiky, tenisových kurtov, perfektného wellness rodinného typu a mnoho iného.
Neváhajte a vyberte si na Váš vysnívaný domov pekný pozemok.
Odporúčanie makléra: veľmi pekné stavebné pozemky aj so stavebným povolením, ideálne pre rodinné bývanie. O pozemky je záujem, neváhajte a príďte sa pozrieť, kým sú ešte voľné. Odporúčam vidieť osobne !
Exkluzívna ponuka R1reality Trenčín

STAVEBNÝ POZEMOK:

- osobne vlastníctvo
- výmera od : 553 m2 - 1027 m2
- šírka pozemkov: 20 - 24 m
- intravilán obce, 14 pozemkov
- stavebné povolenie v cene na 220 m2
- slnečné a rovinaté pozemky
- na každom pozemku: vŕtaná studňa
- IS: elektrina, obecná voda
- plánované 3x ulice
- spustená 1 etapa
- kompletná občianska vybavenosť obce
- tichá lokalita, vhodná pre rodinné bývanie

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...