sk en
Realitná únia
Vítame Vás vo svete nehnuteľností R1reality
Kompletný právny autorizovaný realitný servis Autorizované kúpne zmluvy, poskytujeme všetky dokumenty k prevodu na katastri nehnuteľností, bezplatná inzercia nehnuteľnosti, obhliadky za účasti profesionálneho makléra, právne služby, popredajný servis...a to všetko pre Vás !
R1reality ...cesta k novému bývaniu
Svojim každodenným profesionálnym prístupom dokážeme klientovi zabezpečiť komfort a spoľahlivosť.
Vyhľadávanie
V ponuke je 238 nehnuteľností.

3 izbový bungalov, pozemok 476 m2, Lodenica Piešťany

Cena:
239 200,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 94 m2
Plocha pozemku: 476 m2
Energ. certifikát: B
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 111668
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj útulný 3 izbový dom v najlukratívnejšej obytno-rekreačnej zóne kúpeľného mesta Piešťany. Jedná sa o jednopodlažný RD typu bungalov s úžitkovou plochou 93,77 m2, výmera pozemku je 476 m2. Dom je prakticky dispozične riešený: pozostáva z dvoch spální s výstupom na terasu, obývacej miestnosti, voľne prepojenej na jedáleň a kuchyňu s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi. Príslušenstvo tvorí príručná komora, technická miestnosť slúžiaca ako práčovňa, 2x WC, kúpeľňa (vaňa aj sprchový kút, bidet). Ostatné vybavenie: interiérový krb s prieduchmi do všetkých obytných izieb, vstavané skrine, exteriérové žalúzie, satelit, Fibernet TV optické káble, zabezpečenie bezpečnostnými dverami, ALARM.
Kúrenie: vlastný plynový kotol zn. JUNKERS, krb. Mesačné energetické náklady: 130,- €
Pozemok je oplotený, k dispozícii je vlastné parkovné miesto za automatickou bránou a ďalšie miesta pred domom v tejto unikátnej vilovej štvrti. Okolo domu je zriadená okrasná záhrada s nádherným rozáriom (k dispozícii vlastná studňa). Dom je bez tiarch, kúpou voľný-okamžite k dispozícii!

Vaše výhody: príjemné bývanie v novej, luxusnej štvrti, menší, útulný bungalov s upravenou záhradou, vlastným parkovaním, vhodný na apartmánové využitie či pokojný aktívny oddych, výnimočne slnečný (obývačka a terasa orientovaná na južnú stranu), tiché prírodné prostredie pri jazere Sĺňava s možnosťami športového využitia, 2,5 km od centra mesta.
Nehnuteľnosti v TOP lokalite Piešťany obytnej zóny Lodenica sú predurčené na luxusné víkendové a rodinné sídla pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a priateľmi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: len 200 m od jazera pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie... ). Len 200 m Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obťažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", cca 20 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 30 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia.
Exkluzívna ponuka R1reality Piešťany, foto interiérov zašleme na vyžiadanie serióznym záujemcom.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1 reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona ,daná nehnuteľnosť bola zaradená do energetickej triedy B.

Radi Vám zabezpečíme obhliadku,zavolajte nám už dnes:
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jana Pernischová
Telefón:0915119114
E-mail:pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Zahraničie

Novinky
a aktuality

Ponuka práce ! pozícia R1realitný maklér ! Uvažujete nad prácou R1realitný maklér? Napíšte na praca-ZVNC-r1reality.sk Práca R1reality
Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď ! Vykúpime od Vás byt okamžite ! Rýchli predaj ! Peniaze hneď !
Disponujeme najväčším zoznamom aktuálnych záujemcov o kúpu nehnutľnosti / Klienti ktorý chcú kúpiť DOM/BYT/POZEMOK !!!!! Novinka
Nové exkluzívne WEBY R1reality Vaše nehnuteľnosti budú prezentované na predaj na všetkých najlepších realitných Slovenských...
Najlepší realitný maklér Tu nájdete tých najlepších realitných maklérov na ktorých sa môžete spolahnúť pri nákupe,...