Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 179 nehnuteľností.

Stavebné parcely na predaj / Horná Streda

18 667,55 - 58 368,75 €

Popis projektu:

Ponúkame Vám stavebné parcely v lokalite obce Horná Streda pri Piešťanoch
V cene /55,- EUR/m2/
V prvej etape sme pre Vás pripravili stavebné parcely určené na výstavbu rodinných domov formou individuálnej výstavby podľa Vášho projektu alebo výstavby domov na kľúč podľa vybraných typových projektov. Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda v blízkosti svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Situované sú na rovinatom území v susedstve s už jestvujúcou zástavbou rodinných domov. K dispozícii je 71 parciel s výmerami od 340 m2 až do 1000 m2. Ku každej parcele vedie novo vybudovaná prístupová komunikácia s verejným osvetlením a každá parcela má prístup k vybudovaným inžinierskym sieťam / elektrická a plynová prípojka/
Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda. Situované sú na rovinatom území v susedstve s už jestvujúcou zástavbou rodinných domov. Do 1km od pozemkov sa nachádza výhodné dopravné napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch.

Obec Horná Streda leží na pravom brehu rieky Váh, uprostred výbežku Podunajskej nížiny, 11 km južne od Nového Mesta nad Váhom, 7 km severne od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Rozloha obce je 983 ha. V súčasnosti v obci žije 1268 obyvateľov a nachádza sa v nej v rámci občianskej vybavenosti okrem iného rímsko-katolícky kostol, základná škola, materská škola, všeobecný lekár pre dospelých, detská lekárka, lekáreň̌, kaderníctvo, množstvo obchodov a reštaurácii. V súčasnosti obec pripravuje výstavbu verejného vodovodu a kanalizácie.

V blízkosti obce sa nachádzajú aj mnohé lokality na zimné ale aj letné športové a rekreačné aktivity. Medzi inými pohorie napr. pohorie Považský Inovec, Biele Karpaty, inundačné územie rieky Váh, jazero Sĺňava a množstvo iných prírodných kúpalísk.

•Rozsah zastavania pozemku - max. 50% z celkovej výmery pozemku
•Podlažnosť objektov - rodinné domy s max. 2 nadzemnými podlažiami
•Odstupové vzdialenosti - stanovujú sa podľa platných príslušných predpisov
•Stavebná čiara (uličná čiara) - 3 metre od okraja pozemku
•Oplotenie - odporúčame priehľadné, do výšky 180 cm

Výstavba domov:
V spolupráci s renomovaným architektonickým ateliérom a vybranou stavebnou spoločnosťou pre Vás pripravujeme výstavbu Vášho vysnívaného rodinného domu na kľúč̌. Samozrejmosťou je aj zabezpečenie výhodného financovania ušitého na mieru pre každý rodinný rozpočet. Na výber budete mať z 3 rôznych variant projektov, od najlacnejších až po tie, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky. A ako darček od nás, projekt budete mať s 50% zľavou.
Kraj: Trenčiansky kraj Okres: Nové Mesto nad Váhom Obec: Horná Streda Ulica: Horná Streda Kategória: Novostavba
   
Konštrukcia: neuvedené ID inzerátu: 11374