Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 125 nehnuteľností.

PREDANÉ Stavebné parcely / nový rodinný dom / Horná Streda

18 667,55 - 58 368,75 €

Popis projektu:

PREDANÉ
Ponúkame Vám stavebné parcely s novým rodinným domom v lokalite obce Horná Streda pri Piešťanoch
Číslo: 31
Stav: Voľný
Výmera: 545 m2
Najväčšia širka: 35.56 m
Najväčšia dĺžka: 23.71 m
Parcela je na predaj iba spolu s rodinným domom

Číslo: 42
Stav: Voľný
Výmera: 932 m2
Najväčšia šírka: 19.87 m
Najväčšia dĺžka: 52.54 m
Parcela je na predaj iba spolu s rodinným domom.

V prvej etape sme pre Vás pripravili / úspešne predali /stavebné parcely určené na výstavbu rodinných domov formou individuálnej výstavby podľa Vášho projektu alebo výstavby domov na kľúč podľa vybraných typových projektov. Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda v blízkosti svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Situované sú na rovinatom území v susedstve s už jestvujúcou zástavbou rodinných domov. K dispozícii je 71 parciel s výmerami od 340 m2 až do 1000 m2. Ku každej parcele vedie novo vybudovaná prístupová komunikácia s verejným osvetlením a každá parcela má prístup k vybudovaným inžinierskym sieťam / elektrická a plynová prípojka/
Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda. Situované sú na rovinatom území v susedstve s už jestvujúcou zástavbou rodinných domov. Do 1km od pozemkov sa nachádza výhodné dopravné napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch.

Obec Horná Streda leží na pravom brehu rieky Váh, uprostred výbežku Podunajskej nížiny, 11 km južne od Nového Mesta nad Váhom, 7 km severne od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Rozloha obce je 983 ha. V súčasnosti v obci žije 1268 obyvateľov a nachádza sa v nej v rámci občianskej vybavenosti okrem iného rímsko-katolícky kostol, základná škola, materská škola, všeobecný lekár pre dospelých, detská lekárka, lekáreň̌, kaderníctvo, obchody a reštaurácia. V súčasnosti obec pripravuje výstavbu verejného vodovodu a kanalizácie.

V blízkosti obce sa nachádzajú aj mnohé lokality na zimné ale aj letné športové a rekreačné aktivity. Medzi inými pohorie napr. pohorie Považský Inovec, Biele Karpaty, inundačné územie rieky Váh, jazero Sĺňava a množstvo iných prírodných kúpalísk.

•Rozsah zastavania pozemku - max. 50% z celkovej výmery pozemku
•Podlažnosť objektov - rodinné domy s max. 2 nadzemnými podlažiami
•Odstupové vzdialenosti - stanovujú sa podľa platných príslušných predpisov
•Stavebná čiara (uličná čiara) - 3 metre od okraja pozemku
•Oplotenie - odporúčame priehľadné, do výšky 180 cm

R1reality ...cesta k novému bývaniu
Kraj: Trenčiansky kraj Okres: Nové Mesto nad Váhom Obec: Horná Streda Ulica: Horná Streda Kategória: Domy a vily
   
Stav objektu: novostavba Podlahová plocha: 0 m2 Plocha pozemku: 0 m2 Energ. certifikát: neuvedené Balkón: nie Loggia: nie Terasa: nie Druh parkovania: neuvedené ID inzerátu: 11374