Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 188 nehnuteľností.

Rekreačný objekt (apartmánová chata) /300 m2, pozemok 3412 m2/ Nitrianska Blatnica

272 950,00 €
Cena:
272 950,00 €
Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Nitrianska Blatnica
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
300 m2
Plocha pozemku:
3412 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
11334

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj idylický rekreačný objekt (bývalá horáreň) po kompletnej rekonštrukcii z roku 2016, prevádzkovaný ako luxusná apartmánová chata v krásnom prírodnom prostredí na okraji obce Nitrianska Blatnica, iba 14 km od Piešťan a Topoľčian. Objekt tvorí hlavná budova, budova skladov a stajní, parkovisko, zážitková záhrada s bazénom a terasou a rozsiahly trávnatý pozemok. Hlavná budova má dve nadzemné podlažia a suterén, zastavaná plocha je 126 m2 a poskytuje úžitkovú plochu cca 300 m2. Dispozične pozostáva z dvoch obytných jednotiek, na 1NP je situovaný 3 izbový byt, na 2 NP apartmán so samostatným vchodom z dvora, zložený z dvoch suít, v suteréne sa nachádza technická miestnosť, sklady, domáce fitness,práčovňa. Možnosť zobytnenia aj samostatne stojacej budovy, t.č. slúžiacej ako sklady.
Celkovo stavba hlavnej budovy obsahuje:
1.PP: schodisko, chodba, sklad, sklad, kotolňa
1.NP: zádverie, chodba, kuchyňa + jedáleň, WC, kúpeľňa s WC, 3x izba, schodisko a vonkajšie schodisko
2.NP: chodba, WC, kuchyňa + jedáleň + obývacia izba, spálňa, kúpeľňa+WC = 1 apartmán
chodba, balkón, spálňa, kúpeľňa+WC = 2 apartmán
Objekt bol v roku 2016 kompletne, citlivo a s vkusom rekonštruovaný: nové rozvody elektroinštalácie, vodoinštalácie, nové podlahy zo vzácneho kameňa (travertín, ónyx), drevené parkety, kvalitné eurookná, interiérové dvere z masívu, nové kúpeľne, unikátna sanita z prírodného kameňa, nové omietky, zateplená fasáda 10 cm, nová strecha, podkrovné vikiere, izolácia suterénu, nové nátery, ...
Benefitom sú existujúce funkčné IS: objekt disponuje vodovodom, plynovým kúrením, odkanalizovanie riešené novým septikom, chata disponuje pripojením na pevnú telef. linku,TV a internet. Energetický certifikát triedy B, mesačné náklady na prevádzku cca 200,-EUR.
Objekt bol riadne skolaudovaný v roku 2016, vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch.
Jedinečnosťou objektu je okrem čarovnej polohy aj jeho unikátne zariadenie v provensálskom štýle, možnosť odkúpenia kompletného zariadenia po dohode. Výhody: Kompletne zrekonštruovaný rekreačný objekt, vhodný na trvalé bývanie aj celoročnú prevádzku (penzión, ekofarma,..) vyhľadávaný pre jeho polohu v nádhernom prírodnom prostredí na úpätí Považského Inovca, funkčné IS, možnosť využitia na komfortné bývanie v kľude prírody bez susedov alebo na podnikanie, proste: Uvoľňujúci pokoj, krásna príroda a očarujúce prostredie kam sa pozriete a pritom len na skok od Piešťan. Vonku si posedíte na terase s grilom, zažijete jedinečné kúpanie v drevenej kadi, pokocháte sa západom slnka nad vrchom Marhát, a to všetko s civilizáciou na dosah: v obci fungujú 4 potraviny, pošta, reštaurácia, škola, škôlka, dokonca útvar policajného zboru s 24 hodinovou službou, výhodou je dobrá dostupnosť medzimestskou autobusovou dopravou na hlavnej trase Topoľčany, Nitra, Piešťany, Hlohovec.
Nájdete exkluzívne iba v R1reality.
Neváhajte nás kontaktovať, v prípade seriózneho záujmu Vám radi zorganizujeme obhliadku.
R1reality ... rýchla cesta k novému bývaniu.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. províziu, úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany a Nitra poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: