Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 226 nehnuteľností.

Pozemok pre komerčnú výstavbu 3.288m2 - Piešťany

25,00 €/m2
Cena:
25,00 €/m2
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
3288 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
11267

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám pozemok s celkovou rozlohou 3288m2 priamo pri hlavnom ťahu z Piešťan smer Vrbové, 800metrov od ďialnice D1, ideálne na komerčné využitie. Pozemok je atypického tvaru "L" , kde v zadnej časti má šírku cca 62m, v prednej časti 17m a dĺžka pozemku je cca 88m. IS siete sú na hranici pozemku a to len elektrika. Pozemky sú vedené ako Zastavané plochy a nádvoria s rozlohou 1.736m2, záhrady s rozlohou 991m2 a orná pôda s rozlohou 561m2. Podľa územného plánu obce Kocurice sú parcely zahrnuté a definované ako plochy nezávadnej výroby a výrobných služieb.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Kontakt: 0905 501 213

Maklér:

makler

Renáta Hartling Oravcová

Telefón: 0905501213
E-mail: oravcova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: