3.izb. byt 73 m2, kompletná rekonštrukcia, centrum ,Piešťany
Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 226 nehnuteľností.

3.izb. byt 73 m2, kompletná rekonštrukcia, centrum ,Piešťany

99 000,00 €
Cena:
99 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
73 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
1
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
11233

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 3 izb. byt bez balkónu o veľkosti 73 m2 s výhľadom do miestneho parčíku v úplnom centre kúpeľného mesta Piešťany. Slnečný byt sa nachádza sa na druhom poschodí zo 4 v zaujímavo atypickom tehlovom zateplenom dome, ktorý prešiel pred niekoľkými rokmi kompletnou rekonštrukciu. Vzdušný a priestranný byt má izby orientované V-Z. Čistý a štýlový interiérový dizajn je cítiť v celom priestore bytu. Dispozične je byt veľmi dobre riešený: vstupná chodba, na konci ktorej je kúpeľňa spoločná s WC, krásna priestranná obývacia izba lichobežníkového tvaru spojená s kuchyňou, malá miestnosť, slúžiaca ako skladový priestor, dve nepriechodné obývacie izby, v ktorých sa nachádzajú pôvodné drevené parkety. K bytu prislúcha pivnica v suteréne.
Názor makléra: príjemný mestský byt v úplnom centre mesta (300 m od pešej zóny s reštauráciami a kaviarňami, 280 m od kina a mestského parku) v dobrom stave, po kompletnej rekonštrukcii.
Kontaktujte nás už dnes, radi Vám zabezpečíme obhliadku.
R1reality - rýchla cesta k novému bývaniu.

Potrebujete úver, peniaze na kúpu nehnuteľnosti?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu
na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: