Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 242 nehnuteľností.

Rodinný dom, 3 izby, blízko centra Piešťan

135 000,00 €
Cena:
135 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
578 m2
Energ. certifikát:
F
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
11082

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom so záhradou blízko centra kúpeľného mesta Piešťany. Rodinný dom pozostáva z 3 izieb a príslušenstvo. Dom je pripojený na všetky IS. Zadná bytová časť domu je v súčastnosti neobývateľná, ale dve predné časti sú obývané. Celý RD je v pôvodnom stave. Priestor je vhodný aj na podnikanie /napr. na zriadenie kancelárií, alebo obchodnej, prevádzky/. Podkrovie sa môže prestavať na bývanie. Zadná časť pozemku je vhodná aj na ďalšiu zástavbu. RD je orientovaný V-Z.
Dom si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu

Výhody: výhodná investícia, polyfunkčné využitie nehnuteľnosti, výborná poloha, dobrý prístup aj parkovanie pred budovou.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na všetkých realitných portáloch

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality. Zavolajte ešte dnes: 0915 119 114
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Ing. Perháč Bartolomej

Telefón: 0911630920
E-mail: perhac-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: