Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 135 nehnuteľností.

Stavebný pozemok 1 365 m2, Piešťany

140,00 €/m2
Cena:
140,00 €/m2
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
1365 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
11081

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej novej vilovej štvrti v Piešťanoch. Pozemok je o veľkosti 1 365 m2 a je vhodný na výstavbu 2 rodinných domov. Lukratívna lokalita, pozemok ideálnych rozmerov, rožný, rovinatý, vynikajúca orientácia V-Z, IS siete na pozemku (vodovod, elektrická prípojka), prípojka plynu a kanalizácie v dosahu 50 m, prístupová cesta vyčlenená - spevnená, podiel na prístupovej ceste. Cena: 140 €/m2 + DPH.
Výhody: firemné vlastníctvo=možnosť odpočtu DPH, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, rybolov, turistika, cykloturistika.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, vrátane provízie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: