Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 188 nehnuteľností.

Stavebný pozemok 1.200m2 - Krakovany

35 000,00 €
Cena:
35 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Krakovany
Ulica:
Námestie sv. Mikuláša
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
1200 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
10993

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1.200m2, nachádzajúci sa v zastavanom území obce Krakovany, okres Piešťany. Všetky inžinierske siete sú pri pozemku vo vzdialenosti cca 60m a treba riešiť na dohode so susedom alebo je možnosť pripojiť pozemok len na elektrickú sieť a vodu riešiť vlastnou vodárničkou s čističkou, kanalizáciu - septikom. Prístupová cesta - nespevnená komunikácia. Rovinatý pozemok v centre obce je možné využiť na výstavu rodinného domu. Pozemok je v tvare obdĺžnika s rozmermi: šírka 20m a dĺžka 60m.

Výhody: slnečný pozemok, široký vstup na pozemok, tiché, pekné prostredie, dostatočná občianska vybavenosť: obecná knižnica, škôlka, škola futbalový oddiel, oddiel stolného tenisu, folklórny súbor, v obci sú pravidelné kultúrno-spoločenské akcie.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, vypracovanie kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností ...
2. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na 49 realitných portáloch napr. r1reality.sk, byty.sk, nehnuteľnosti.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, X reality.sk, Areality.sk, sme.sk.... atď.)

Za výhodných finančných podmienok v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Informujte sa na tel. čísle 0905 501 213

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: info-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: