Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Pozemky na predaj v TOP lokalite - Piešťany

80,00 €/m2
Cena:
80,00 €/m2
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
7464 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
10749

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky o rozlohe 7 464 m2 nachádzajúce sa v juhozápadnej časti kúpeľného mesta Piešťany. Ide o nezastavené pozemky v intraviláne, prístupné z asfaltovej cesty. Lokalita, v ktorej sa pozemky nachádzajú tvorí rekreačno - športovú oblasť mesta Piešťany - Sĺňava I. Pozemky sú rovinaté z možnosťou napojenia sa na inžinierske siete. Pozemky sú schválené ako plochy zariadení športu a rekreácie. Z lokality je dobrý prístup do centra mesta, ktoré je vzdialené 1,3 km ako aj na diaľnicu D1. V blízkosti sú rôzne možnosti kultúrneho, športového a relaxačného vyžitia - len 5 min. chôdze Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava, s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh".

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany na tel. čísle 0948/118 118

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948118118
E-mail: info-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: