Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 232 nehnuteľností.

Rodinný dom, 7 izieb, Floreát, Piešťany

267 800,00 €
Cena:
267 800,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Kupeckého
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
310 m2
Plocha pozemku:
338 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
10620

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 podlažný rodinný dom postavený v roku 2002, pozemok 338 m2, vo vyhľadávanej lokalite Floreát v Piešťanoch. Rodinný dom má dve nadzemné podlažia a suterén. Na prízemí sú 3 izby, kuchyňa, WC, kúpeľňa s výmerou cca 110 m2, terasa. Na 1. poschodí sú 3-izby, kuchyňa, WC, kúpeľňa, balkón, výmera cca po 110m2.
Vo vyvýšenom suteréne so samostatným vchodom, je 1-izba kuchyňa, WC, kúpeľňa, výmera cca 50 m2. V 3-izbových bytoch sa v obývačke nachádza klimatizácia a vstavané krby. Dom sa predáva komplet so zariadením.
Všetky bytové jednotky sú pripojené na všetky IS: voda, plyn, kanalizácia, elektrika. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené novým /2016/plynovým kotlom nachádzajúci sa v suteréne. V celom dome je podlahové kúrenie a zabudovaný káblový rozvod TV signálu a internetu.
K domu patrí aj terasa prístupná z obývačky na prízemí. Orientácia rodinného domu je V-Z. Šírka vstupnej brány umožňuje vjazd autom do dvora. Za domom sa nachádza udržiavaný, zatrávnený pozemok - záhrada s okrasnými stromami a kríkmi.

Výhody: Okamžite obývateľný rodinný dom vo vyhľadávanej štvrti, 5 minút chôdze do centra mesta, veľké slnečné a dizajnovo výborne riešené obytné priestory. Blízko je vodná priehrada Sĺňava.

EXKLUZÍVNE LEN V R1 REALITY!! Neváhajte a dohodnite si svoj termín obhliadky.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok ( zľavy, akcie ) len exkluzívne v R1 Reality Piešťany poskytujeme klientom kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 0915 119 114

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: