Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 212 nehnuteľností.

Rodinný dom 6 izbový s garážou Šterusy

84 000,00 €
Cena:
84 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Šterusy
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
250 m2
Plocha pozemku:
528 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
10201

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci podpivničený trojpodlažný 6.izbový dom v obci Šterusy vzdialenej len 15km od kúpeľného mesta Piešťany. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, strecha je rovná. Na pozemku je aj samostatne stojaca garáž s dielňou. Dom je pripojený na obecný vodovod, plyn, elektriku a kanalizácia je riešená septikom.
1. nadzemné podlažie - 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa a WC, špajza,
2. nadzemné podlažie - 3 kompletne prerobené izby (nové podlahy, príprava rozvodov na kuchyňu), kompletne nová kúpeľňa s WC a balkón s výmerou 5m2.
Dom je okamžite obývateľný. Je vhodný aj ako dvojgeneračný.

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom ako aj kotlom na tuhé palivo. Rozvod teplej a studenej vody je z centrálneho zdroja.
V záhrade sa nachádza aj vŕtaná studňa - hĺbka12m, priemer 300mm. Altánok - drevený - rok výstavby 2002. Suterén je využívaný na podnikateľské účely. Podlahy sú keramická dlažba, nachádza sa tu dámske aj pánske WC, krb s otvoreným ohniskom, sociálne miestnosti.
Celý dom je zateplený, a má novú fasádu.


Výhody: Okamžite obývateľný rodinný dom s možnosťou pokračovania v podnikaní. Výborné spojenie autobusovou dopravou do Vrbového a Piešťan.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti (obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na všetkých realitných portáloch

Za výhodných finančných podmienok len exkluzívne v našej R1 Reality poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdno-znaleckého posudku aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme na tel. č.: 0911 630 920

Maklér:

makler

Ing. Perháč Bartolomej

Telefón: 0911630920
E-mail: perhac-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: