Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Rodinný dom s veľkým pozemkom 1225 m2 / Dubovany

259 000,00 €
Cena:
259 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Dubovany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
196 m2
Plocha pozemku:
1225 m2
Energ. certifikát:
C
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1427228

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s veľkolepým pozemkom v okrajovej časti obce Dubovany, 11 km od Piešťan. Jedná sa o kvalitnú murovanú stavbu po kompletnej rekonštrukcii, pričom vznikla prestavbou a dostavbou pôvodnej budovy. Objekt je dvojpodlažný, úžitková plocha činí 196,06 m2, dispozične vhodne členený:
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, schodisko, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obytná izba s výmerou 26m2 a technická miestnosť. Na 2 NP nájdete galériu schodiska, priestrannú obývaciu izbu s krbom (25 m2), pracovňu (12,7m2) a spálňu (26 m2). Objekt poskytuje možnosť zobytnenia podkrovnej časti strechy. Dom je vo výbornom stave, posledná obnova bola dokončená v roku 2017, obvodový plášť aj strecha sú zateplené, nové rozvody, omietky, podlahy, nádherné interiérové dvere z masívu, eurookná, nová kuchynská linka apod. Dom je pripojený na IS (obecný vodovod, elektrina), má alternatívny vlastný zdroj vody (vŕtanú studňu), odkanalizovanie je riešené septikom, vykurovanie kotlom na pevné palivo (príprava na plynovú prípojku). Energetické náklady činia cca 259 000 € mesačne, energetický certifikát triedy C. Dom je výnimočne teplý a svetlý, juhovýchodná orientácia okien a záhrady.
K domu patrí rozľahlá, okrasná záhrada, vkusne udržiavaná, kompletne oplotená, samostatná nová hospodárska budova v nádvorí (dvojgaráž), technické budovy, parkovisko v nádvorí, vlastná príjazdová cesta. Možnost prikúpit ďalší pozemok v susedstve s výmerou 493 m2 (s možnosťou samostatnej výstavby). V prednej časti pozemku je možné vybudovať veľkorysé odstavné plochy pre cca 10 áut.
Objekt je situovaný v okrajovej, tichej časti obce Dubovany, s výbornou občianskou vybavenosťou - obchod potraviny 500 m, zastávka MHD 200 m, škola a škôlka 550 m, zdravotné stredisko, pošta, banka vo vzdialenosti 1km.

Názor makléra: Jedinečná nehnuteľnosť pre klienta, ktorý hľadá veľkorysý priestor: vzhľadom na výborný stav a rozľahlý, upravený pozemok s dostatkom parkovacích možností je objekt výnimočne vhodný na podnikateľské využitie ( sídlo firmy či výrobnej prevádzky, gastro prevádzka, penzión, stacionár, materská škôlka a pod.). Benefitom je kompletné, vkusné zariadenie, zahrnuté v cene, ako aj ďalší, samostatný potenciálny stavebný pozemok zahrnutý v cene objektu. Samozrejmosťou je vysporiadané vlastníctvo stavieb a príjazdovej cesty, vhodné aj pre financovanie hypotekárnym úverom.
Exkluzívna nehnuteľnosť, nájdete iba v R1reality. Radi Vám zabezpečíme obhliadku danej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. odmenu realitnej kancelárie + kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu a úspešnému podnikaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: