Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Mezonetový 3 izb. apartmán č.332 /105,6 m2, lodžia 11 m2/ Gallery Piešťany

194 700,00 €
Cena:
194 700,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
E. Suchoňa
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
106 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
3
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1427219

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na kúpu luxusný priestorom veľkorysý 3 izb. apartmán č.332 /obytný priestor o veľkosti 105,6 m2, lodžia 11 m2/ vo svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany.
Rezidencia luxusných apartmánov "Gallery Piešťany" www.gallerypiestany.sk
Nachádza sa priamo v srdci kúpeľného mesta, ul. Eugena Suchoňa, v blízkosti pešej zóny, obchodného centra, rieky Váhu a v blízkosti kúpeľného ostrova SPA Piešťany.

Apartmán 3 izbový s obytnou plochou 105,6 m2, lodžiou 11 m2.
Apartmán sa ponúka za cenu, stav HOLOBYT, tak ako je prezentovaný v ponuke: 194 700 € za 1m2/obytná plocha
1.750,- EUR za 1m2/terasa
900,- EUR za 1 m2/balkón
Obytná plocha 105,6, m2, balkón 11 m2.
Komplet cena: 194.720,- EUR
www.gallerypiestany.sk
Apartmán sa nachádza na 3/4 poschodí.
Orientácia bytu: západ
Exkluzívny predaj, iba v R1reality Piešťany.

Popis bytu: Luxusný apartmán s dispozíciou 3 izieb, sa nachádza na 3/4 poschodí. Dominantným rysom interiéru je priestranná obývacia izba s kuchyňou s technickou miestnosťou, toaletou a vstupnou halou. S haly sa dostanete schodmi na horné podlažie, kde sa nachádzajú 2 spálne s prístupom na balkón, kúpeľňa a samostatné WC.

Okolie: Rezidenčný projekt "Gallery Piešťany" sa nachádza v absolútnom centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Okolie je atraktívne pre prechádzky na oddych, nakupovanie.... Kúpeľný ostrov a sklený most je vzdialený len 5 min. peši od projektu. Neďaleko sa nachádzajú zastávky autobusov, TAXI stanica, z ktorých sa dostanete kdekoľvek do mesta a jeho okolia. V okolí rezidencie sa nachádza obchodné centrum AUPARK, reštaurácie, bary, materská škola, banky, SPA Piešťany, golfový klub, nemocnica a začiatok cyklotrasy okolo slnečného jazera Sĺňava .

Výhody projektu: Vďaka umiestneniu projektu v centre, bez automobilov, si budete môcť vychutnať tichú časť kúpeľného mesta. Väčšina obývací izieb má veľké okná, ktoré zaručujú dostatok prirodzeného svetla. Pripravte sa na inteligentnú vonkajšiu konektivitu, priestranné izby a veľa úložného priestoru. Nádvorie rezidencie Gallery je prijemné, privátne, dotvorené príjemným posedením pri fontáne.

Obytná sada: 24 bytových jednotiek
Možnosť zakúpenia parkovacieho miesta v cene 16.000 €

Názor makléra a prečo GALLERY: Rezidencia GALLERY znamená to najkvalitnejšie a najluxusnejšie čo ponúka kúpeľné mesto Piešťany. Výborná investícia do nehnuteľnosti. Super lokalita. Nádherné a kvalitné apartmány.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Podrobnosti v R1reality FINANCE.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodneme sa.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: