Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 96 nehnuteľností.

Pozemok 493 m2 Dubovany

12 000,00 €
Cena:
12 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Dubovany
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
493 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
na pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
1427211

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj menší pozemok v okrajovej časti obce Dubovany, 11 km od Piešťan. Výmera: 493 m2, intravilán; Druh:Orná pôda. Možnosť výstavby: objekty ľahkej výroby a služieb (nie rodinné domy). Pozemok má súkromnú prístupovú cestu z obecnej komunikácie, IS v dosahu (obecný vodovod, elektrina). Možnosť prikúpiť susedný objekt s výmerou 1225 m2.
Pozemok je situovaný v okrajovej, tichej časti obce Dubovany, s výbornou občianskou vybavenosťou - obchod potraviny 500 m, zastávka MHD 200 m, škola a škôlka 550 m, zdravotné stredisko, pošta, banka vo vzdialenosti 1km.

Názor makléra: Menší pozemok pre malú vyrobnú prevádzku či sídlo firmy za vyhodnú cenu.
Exkluzívna nehnuteľnosť, nájdete iba v R1reality. Radi Vám zabezpečíme obhliadku danej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. odmenu realitnej kancelárie + kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu a úspešnému podnikaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: