Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

INVESTIČNÝ POZEMOK / 6343 m2 / Nové Sokolovce

37,00 €/m2
Cena:
37,00 €/m2
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Sokolovce
Ulica:
Sokolovce
Kategória:
Pozemky
Plocha pozemku:
6343 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
1426929

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na kúpu pozemok o veľkosti 6343 m2 s veľkým potenciálom v novej obytnej zóne obce Sokolovce " Nové Sokolovce ".
Uvedený pozemok v obci Sokolovce je podľa schváleného a platného územného plánu obce určený pre výstavbu rodinných domov (bývanie v RD).

Tento pozemok je ako stvorený na pohodlné rodinné bývanie v prostredí s výhodami civilizácie a dostupnosti, ktorú poskytuje táto nová obytná štvrť obce Sokolovce a tesná blízkosť svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany a taktiež dobre dostupná lokalita smer Hlohovec.
Zamilujete si toto miesto, miesto vhodné na výstavbu rodinných domov, kde nájdete buď domy ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v tesnej blízkosti 5 min. autom, jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh,...). Len 3 km Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", vynikajúcou reštauráciou Tri Groše, s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh" až do Trenčína.

Zistite si u nás o tejto lokalite všetko a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.

Exkluzívne, iba v R1reality Piešťany.
R1reality... rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: