Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

Nový rodinný dom " Park " / Piešťany

339 000,00 €
Cena:
339 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Pod Párovcami
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
160 m2
Plocha pozemku:
264 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1426924

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na kúpu zaujímavú nehnuteľnosť, rodinný dom v širšom centre kúpeľného mesta Piešťany, na ulici Pod Párovcami, v tesnej blízkosti mestského parku. Ide o kompletne zrekonštruovanú stavbu tehlovej konštrukcie s novou drevo prístavbou s celkovou úžitkovou plochou cca 160 m2, kde celková výmera pozemku je 269 m2. Nehnuteľnosť má výborné tepelno-izolačné vlastnosti pre užívanie.
Nehnuteľnosť má dve podlažia s garážou, kde prvé podlažie pozostáva z 2 obytných izieb južnej orientácie, veľkou obývacou prijímacou izbou, príslušenstvo tvoria dve kúpeľne, WC, technické zázemie (kotolňa) a vybavenou kuchyňou obdĺžnikovitého pôdorysu, kde z izby a kuchyni je možnosť prejsť na malý súkromný, bezpečný dvor.
Na druhom podlaží sa nachádza priestranná chodba z ktorej sa prechádza z každej strany do veľkých obytných izieb so samostatnými kúpeľňami ( sprchový kút, toaleta, umývadlo ) a priestrannými terasami na každú izbu. Izby sa vyznačujú vynikajúcou svetelnosťou.

Dom je zateplený, okná plastové, podlahy po rekonštrukcii (dlažba, podlahy), nová elektroinštalácia a rozvody zdravotechniky. Všetky IS, ako plynová prípojka, vykurovanie je riešené plynovým kotlom, kanalizácia...
Nehnuteľnosť disponuje vlastnou garážou, vlastným parkovným miestom a malou záhradkou.
Kolaudácia nehnuteľnosti prebehne v mesiaci 8-9/2021
Buďte prvý a rezervujte si túto jedinečnú nehnuteľnosť dnes.

Vaše výhody: Sympatický, ihneď obývateľný rodinný dom optimálnej výmery pre veľké rodiny, praktickej dispozície, s možnosťou polyfunkčného využitia napr. na podnikateľské účely, vhodná na sídlo firmy, obchod, kancelárie, ambulanciu, kliniku a podobchodnú prevádzku, kde výrazným benefitom je výhodná poloha v širšom centre mesta. Ideálne aj na pokojné bývanie v tichej uličke s infraštruktúrou na dosah ( škola, nákupné centrá, pošta, banka, MHD,..)
Využite možnosť získať tento nový praktický dom a dajte zelenú realizácii Vášmu snu o vysnívanom bývaní alebo Vášmu skvelému novému podnikateľského zámeru.

Exkluzívna ponuka, iba v R1reality Piešťany.

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes.
Potrebujete úver?

Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality...rýchla cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: