Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

Rodinný dom / Nové mesto nad Váhom

155 000,00 €
Cena:
155 000,00 €
Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Nové Mesto nad Váhom
Obec:
Nové Mesto nad Váhom
Ulica:
Martina Rázusa
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
160 m2
Plocha pozemku:
436 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
1426914

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na kúpu rodinný dom s veľkým potenciálom využitia a investície v Novom meste nad Váhom. Má dve nadzemné podlažia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň, chodba, 2 izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC, loggia. Na druhom nadzemnom podlaží sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora, loggia a balkónová terasa. Dom je v pôvodnom stave, okrem renovovanej kúpeľne na 1. podlaží. Kúrenie je zabezpečené plynom, ohrev vody ohrievačom Quadriga. V celom dome (okrem pivnice) je elektrika vedená v medených trubkách. Dom bol do užívania odovzdaný v roku 1973 a je postavený z pálenej tehly na pozemku o rozlohe 436 m2. Je komplet podpivničený s garážou pre dve autá.
K domu patrí záhrada v ktorej sa nachádza vlastná studňa a skleník. Taktiež v zadnej časti pozemku sa nachádza hospodárska časť na chovanie malej hydiny.
Dom svojim dispozičným riešením je vhodný pre veľkú rodinu, resp. pre podnikateľské účely + bývanie ( ambulancia lekára, sídlo firmy a pod).
Rodinný dom sa nachádza v časti Dolné Samoty na ul. ulici Martina Rázusa.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Zavolajte nám a dohodnite si poradie na prvé kolo obhliadok ešte dnes.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: