Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 112 nehnuteľností.

Rodinný dom /pozemok 723 m2, bazén/ Piešťany

415 000,00 €
Cena:
415 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Holubyho
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
300 m2
Plocha pozemku:
723 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
1426309

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom neďaleko centra v kúpeľnom meste Piešťany. Ide o stavbu, pozostávajúcu z dvoch rodinných domov z roku 1931, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou v roku 2005. Dom je situovaný v tichej, jednosmernej uličke v blízkosti základnej a materskej školy na pozemku celkovej výmery 723 m2, zastavaná plocha činí 165 m2, úžitková plocha domu je 300 m2. Dom je nepodpivničený, s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. V nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 izby (obývacia izba s dataprojektorom a projektorovou stenou), zádverie, hala, špajza, kúpeľňa, kuchyňa, schodisko, terasa. V podkroví sa nachádzajú 4 izby, chodba, kúpeľňa a zaujímavo riešená galéria schodiska s otvoreným výhľadom do kuchyne s jedálňou na prízemí. Vykurovanie domu je ústredné podlahové + radiátory, dva kotle na plyn zn. Vailant sú osadené v kúpeľni. Dom disponuje kvalitným teplovzdušným krbom vybudovaným v roku 2012 s rozvodmi do obytných izieb. V exteriérovej časti je situovaná terasa (pod terasou je malá pivnica, 2x2m), ktorá voľne prechádza do záhradnej časti s vyhrievaným vonkajším bazénom, fontánou, záhradného domčeku s využiteľným podkrovím a zdrojom úžitkovej vody, altánku so zavedenou vodou a elektrikou a vyhradeného krytého stojiska pre dve autá, tiež disponujúceho prípojkou vody a elektriny. Samozrejmosťou je existencia všetkých IS, automatického závlahového systému, náklady na energie tohto priestranného domu činia vďaka kvalitnej kompletnej rekonštrukcii iba 415 000 € mesiac. Výborná lokalita s občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti (PRIOR, OC Kocka, LIDL, BILLA, škola, škôlka, notár,..), v blízkosti mestského parku (400 m) a centra mesta (750 m).
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Názor makléra: Veľkorysá, zaujímavo riešená rodinná vila s väčším pozemkom, situovaná v pešej dostupnosti od centra mesta. Benefitom je dobrý stav nehnuteľnosti, kompletná rekonštrukcia a zaujímavé architektonické prvky (priznané trámy a pod.) Ideálny dom pre komfortné bývanie alebo vzhľadom na unikátnu lokalitu a nadštandardnú úžitkovú plochu aj ako sídlo firmy, ambulancie, súkromnú škôlku a pod.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu bola nehnuteľnosť zaradená do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a rezervujte svoj termín na obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: