Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 109 nehnuteľností.

Veľký pozemok 1431 m2 so starším RD / Piešťany

140 000,00 €
Cena:
140 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Jánošíkova
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
130 m2
Plocha pozemku:
1431 m2
Energ. certifikát:
F
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
1425974

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 100 ročný rodinný dom s veľkou záhradou na severnom okraji Piešťan, na ulici Jánošikova. Ide o jednopodlažnú, klasickú stavbu tehlovej konštrukcie so sedlovou strechou, pôdorysu písmena L, celková úžitková plocha cca 130 m2, celková výmera pozemku je 1431 m2.
Dom pozostáva z 3 obytných izieb južnej a východnej orientácie, príslušenstvo tvorí chodba, kúpeľňa, kuchyňa štvorcového pôdorysu, komora. Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje celkovú rekonštrukciu. Disponuje prípojkami na všetky IS, vykurovanie je riešené plynovými gamatkami. Energetické náklady činia cca 80,- € mesiac, energetický certifikát predpokladáme triedy F.
Dom disponuje rozľahlou záhradou a nádvorím, kde je možný vjazd autom.
Fotodokumentáciu pripravujeme.

Názor makléra: Dom v pôvodnom stave v klasickej zástavbe rodinných domov so záhradou rozľahlej výmery, vhodný na komplexnú prestavbu či novú výstavbu. Benefitom je existenia všetkých IS. V záhrade nájdete staré rodiace stromy (napr. 100-ročnú hrušku), splňte si svoj sen o BIO záhrade v meste, v tejto záhrade založíte celý sad.

Exkluzívna ponuka, iba v R1reality Piešťany

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes:
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. províziu realitnej kancelárie

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: