Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 111 nehnuteľností.

Rodinný dom /záhrada, hospodárstvo/ Kočín

42 000,00 €
Cena:
42 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Kočín-Lančár
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
125 m2
Plocha pozemku:
615 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1425814

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom úpravy podľa vlastných predstáv v malej obci Kočín - Lančár, v blízkosti Vrbového, cca 15 min. od kúpeľného mesta Piešťany. Rodinný dom prechádza veľkou rekonštrukciou, kde zásadné, hrubé práce už prebehli (viť priložené fotografie ) a kde je možnosť si reálne zrealizovať vlastnú úpravu daného priestoru. Rodinný dom sa skladá s troch hlavných priestorov a to obytný, hospodársky a záhrada. Celkový pozemok je o rozlohe 615 m2, kde úžitková plocha obytného priestoru je cca 119 m2. Hospodársky priestor ponúka aj oddelenú samostatnú pivnicu. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová z kvalitnej pálenej tehly. Ihlanová strecha. Strešná krytina: škridla. Mierne svahovitý pozemok. K domu vedie asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, septik.
Exkluzívna ponuka, iba v R1reality Slovensko.
Názor makléra: Dom ponúka možnosti celoročného bývania, ale aj chalupárčenia, najhrubšia rekonštrukcia už prebehla, napr. pripravené omietky, obité až po tehlu, taktiež podlahy vybraté čo predpokladá k vlastnému výberu druhu podláh, záhrada, možnosť chovať zvieratá, hospodárske budovy, prístup na pozemok z dvoch častí, ako z ulice, tak aj autom zo zadnej strany pozemku, do záhrady. Dobrá kúpa.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Podrobnosti v R1reality FINANCE.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy D.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodneme sa.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: