Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 111 nehnuteľností.

3 izbový byt, 67 m2,Mateja Bela, Piešťany

93 700,00 €
Cena:
93 700,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
67 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
8
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
1425788

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový byt na 8. poschodí, v obľúbenej lokalite na ulici Mateja Bela. Byt má výmeru 67 m2, dispozične pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne obdĺžnikového pôdorysu a príslušenstva -priestrannej chodby, kúpeľne s WC, komory. Byt disponuje balkónom výmery cca 3 m2, latkovou pivnicou v suteréne. Byt je po staršej rekonštrukcii: murované bytové jadro, plávajúce podlahy, plastové okná, v jednej izbe veľká vstavaná skriňa, zánovná kuchynská linka. Byt je výhodne orientovaný na dve stetové strany - sever a juh, Výhodou je bezbariérové riešenie podlahy v celom byte. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou asi pred 5timi rokmi.(strecha, zateplenie plášťa). Mesačné náklady na byt sú cca 140,- € pre dve osoby.

Vaše výhody: Klasický mestský byt, sympaticky dispozične riešený, lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou (OC KAUFLAND, OD PT UNIVERZAL, škola, škôlka, pošta,lekáreň, MHD).

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Potrebujete na kúpu tejto nehnuteľnosti úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona pri rekonštrukcii bytového domu, podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je objekt zaradený do energetickej triedy B.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu!

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: