Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 102 nehnuteľností.

Rezidenčný projekt výstavby rodinných domov " Nové Sokolovce "

0,00 - 195 900,00 €

Popis projektu:

Ponúkame Vám kvalitné, nové 3/4 izbové rodinné domy, typu bungalov v novovzniknutej štvrti "Nové Sokolovce" v obci Sokolovce, len 10 min. od kúpeľného mesta Piešťany.
Jedná sa o praktické RD typu bungalovu so zastavanou plochou od 112 m2 do 143 m2, úžitkovou celkovou plochou od 89 m2 do 119 m2, na peknom pozemku v novej štvrti o výmere od 480 m2 do 639 m2. Domy disponujú 2/3 spálňami, priestrannou obývacou izbou s priamym vstupom na terasu, jedálňou a kuchyňou. Domy ponúkajú veľkorysú hlavnú kúpeľňu so priestranným sprchovým kútom, umývadlom a vaňou a samostatnou toaletou s umývadlom.
Po otvorení vstupných dverí Vás privíta priestranná chodba, kde sa nachádza veľký šatník a je aj umiestnený aj nový plynový kotol. Domy disponujú nadštandardnými technickými a zariaďovacími prvkami: predpríprava rozvodov na montáž alarmu, predpríprava rozvodov a stavebná úprava na jednoduchú montáž vonkajších elektricky ovládaných žalúzii, privedené optické káble na rýchli a spoľahlivý internet a televíziu, pekný dizajnový krb a sklenenými veľkoplošnými kvalitnými dverami čo vytvára v kuchyni a obývacej izbe fantastické spojenie a zdôraznenie priestoru v dennom svetle...

Domy sú osadené v príjemnom novom prostredí.
K celkovému dobrému pocitu prispievajú okolité novopostavené rodinné domy, s novou prístupovou cestou, s novým osvetlením, s novými chodníkmi, a veľkoryso riešenej slnečnej terasy.
V exteriérovej časti domov sa nachádza aj privátne miesto pre Vaše auto.

Domy sú výnimočne slnečné vďaka optimálnej orientácii na všetky svetové strany. Keďže ide o nové domy v novej štvrti neďaleko kúpeľného mesta, domy poskytujú vyšší štandard bývania: priestranné izby, veľké presklené plochy, použité kvalitné stavebné materiály, podlahy a obklady od overených a kvalitných dodávateľov. Domy je napojené na všetky inžinierske siete, ako je elektrina, plyn, voda, okrem kanalizácie, kde je už pre každý dom vybudovaný septik.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona, daná nehnuteľnosť bola zaradená do energetickej triedy B.

Tieto domy sú ako predurčené na pohodlné rodinné bývanie v prostredí s výhodami civilizácie a dostupnosti, ktorú poskytuje táto nová obytná štvrť obce Sokolovce a tesná blízkosť svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany a taktiež dobre dostupná lokalita smer Hlohovec.
Zamilujete si ich aj ako víkendové sídlo pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a obchodnými partnermi v tesnej blízkosti 5 min. autom, jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh,... ). Len 3 km Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", vynikajúcou reštauráciou Tri Groše, s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh" až do Trenčína.

Zistite si u nás o tejto lokalite všetko a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.
Teraz aj Vy môžete bývať na tejto novej adrese a môžete si vybrať s novopostavených domčekov, alebo si nechať postaviť dom !
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto novučičkej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes: 00948 119 119
R1reality ...exkluzívna rýchla cesta k novému bývaniu.
Kraj: Trnavský kraj Okres: Piešťany Obec: Sokolovce Ulica: Nové Sokolovce Kategória: Novostavba
   
Konštrukcia: neuvedené ID inzerátu: 1425647