Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 104 nehnuteľností.

Starý rodinný dom v pôvodnom stave, Piešťany- Díčova ul.

92 700,00 €
Cena:
92 700,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Díčova
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
119 m2
Energ. certifikát:
D
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1425469

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starý rodinný dom s pozemkom menšej výmery v lokalite Staré Piešťany. Dom je postavený na pozemku s celkovou výmerou 119 m2, so zastavanou plochou 75 m2, odhadovaný vek domu podľa použitej stavebnej konštrukcie je cca 70 rokov.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany. Zabezpečte si obhliadku tejto nehnuteľnosti medzi prvými.

Ide o klasický jednopodlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, pôdorysu písmena „L“, cca 8 m x 13 m, základy domu betónové, tehlovej konštrukcie so sedlovou strechou.
Je umiestnený pri miestnej komunikácii (Díčova ul.), východnou stenou opretý o susedný dom. Vstup na pozemok a vjazd autom na pozemok je možný priamo z asfaltovej komunikácie Dom sa nachádza v prednej časti pozemku od uličnej čiary, takže disponuje malou záhradou. Stavba má existujúce prípojky na všetky IS siete: vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Orientácia okien je S-J, záhrada južnej orientácie. Pozemok je tvaru nepravidelného lichobežníka je oplotený z dvoch strán a je umiestnený v rovinatom teréne. Okolie domu (dvor, záhrada) je neudržiavané, neupravené.
Dom je v súčasnosti v rozostavanom stave, stavebné konštrukcie (obvodové múry, strecha, základy v pôvodnom stave). Výhodou je existencia platného stavebného povolenia na rekonštrukciu a projektová dokumentácia na zaujímavú prestavbu, zahrnutá v cene.

Názor makléra: Malý rodinný domček, ktorého prestavbou možno získať zaujímavé bývanie vo vyhľadávanej štvrti s výbornou občianskou vybavenosťou za dostupnú cenu. Výrazným benefitom je existencia stavebného povolenia a projektovej dokumentácie, zahrnutá v cene nehnuteľnosti.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: