Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 104 nehnuteľností.

Nový zariadený 4 izb. apartmán č.22 /125,5 m2,balkón 10,9 m2,loggia 5,5 m2/ Piešťany

271 935,00 €
Cena:
271 935,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
E. Suchoňa
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt
Podlahová plocha:
126 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
2
Balkón:
áno
Loggia:
áno
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1425437

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Luxusný, zariadený 4 izb. apartmán č.22 /125,5 m2,balkón 10,9 m2,loggia 5,5 m2/ v kúpeľnom meste Piešťany.

Rezidencia luxusných apartmánov "Gallery Piešťany"
Nachádza sa priamo v srdci kúpeľného mesta, ul. Eugena Suchoňa, v blízkosti pešej zóny, obchodného centra, rieky Váhu a kúpeľného ostrova SPA Piešťany.

Apartmán 4 izbový s obytnou plochou 125,5 m2, balkónom 10,9 m2, loggia 5,5 m2, na druhom poschodí.
Apartmán sa ponúka za cenu, stav Gallery LUX ŠTANDARD ako je prezentovaný v ponuke: 271 935 € za 1m2/obytná plocha
1.200,- EUR za 1m2/terasa
900,- EUR za 1 m2/balkón
Akciová cena za kuchyňu a nábytok 25.000,- EUR
Komplet cena: 271.935,- EUR

V cene: komplet zariadená luxusná kuchyňa, dlažba, dvere, zárubne, úložné priestory/skrine, spálňa - luxusná manželská posteľ, zariadené kúpeľne, bezpečnostné dvere, klimatizácia...
Orientácia bytu: Južná
Exkluzívny predaj, iba v R1reality Piešťany.

Popis bytu: Luxusný apartmán s balkónom a dispozíciou 4 izby, nachádzajúci sa na druhom poschodí rezidenčného luxusného projektu " Gallery Piešťany " v tesnej blízkosti pešej zóny a obchodného centra AUPARK. Dominantným rysom interiéru je obývacia izba spojená s plne zariadenou kuchyňou, kde silným prvkom je vynikajúca svetelnosť priestoru zabezpečená množstvom okien a prístupom na balkóny zo všetkých izieb. Ide o mezonetový apartmán, kde na prvom podlaží sa okrem obývacej izby, toalety, kuchyne nachádza veľká spálňa s množstvom úložného priestoru, originálne spojená s ďalšou kúpeľňou kde je sprchový kút, vaňa a toaleta. Na ďalšom podlaží sa nachádzajú dve samostatné klimatizované izby, plus kúpeľňa /sprchový kút, umývadlo, toaleta/ s technickou miestnosťou. Ako súčasť praktického rozloženia riešenia vstupnej časti do apartmánu, bola myšlienka maximálneho využitia a dostatku úložného priestoru, ktorý môže byť použitý čo najviac v lobby (chodbe) a v spálni. Apartmán je dokončený vo vysokom štandardnom prevedení ako sú podlahové vykurovanie, veľkoplošné obklady na podlahe, v kúpeľni, bezpečnostné dvere, luxusné tapety, klimatizácia, domový vrátnik.

Okolie: Rezidenčný projekt "Gallery Piešťany" sa nachádza v absolútnom centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Okolie je atraktívne pre prechádzky na oddych, nakupovanie.... Kúpeľný ostrov a sklený most je vzdialený len 5 min. peši od projektu. Neďaleko sa nachádzajú zastávky autobusov, TAXI stanica, z ktorých sa dostanete kdekoľvek do mesta a jeho okolia. V okolí rezidencie sa nachádza obchodné centrum AUPARK, reštaurácie, bary, materská škola, banky, SPA Piešťany, golfový klub, nemocnica a začiatok cyklotrasy okolo slnečného jazera Sĺňava .

Výhody projektu: Vďaka umiestneniu projektu v centre, bez automobilov, si budete môcť vychutnať tichú časť kúpeľného mesta. Väčšina obývací izieb má veľké okná, ktoré zaručujú dostatok prirodzeného svetla. Pripravte sa na inteligentnú vonkajšiu konektivitu, priestranné izby a veľa úložného priestoru. Nádvorie rezidencie Gallery je prijemné, privátne, dotvorene príjemným posedením pri fontáne.

Obytná sada: 24 bytových jednotiek
Možnosť zakúpenia parkovacieho miesta v cene 16.000 €

Názor makléra a prečo GALLERY: Rezidencia GALLERY znamená to najkvalitnejšie a najluxusnejšie čo ponúka kúpeľné mesto Piešťany. Výborná investícia do nehnuteľnosti. Super lokalita. Nádherné a kvalitné apartmány.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Podrobnosti v R1reality FINANCE.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodneme sa.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: