Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 124 nehnuteľností.

Veľký rodinný dom 400 m2 s veľkolepým pozemkom 1198 m2, Ostrov, okr.Piešťany

299 000,00 €
Cena:
299 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Ostrov
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
400 m2
Plocha pozemku:
1198 m2
Energ. certifikát:
C
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1425217

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v okrajovej časti obce Ostrov s pozemkami rozsiahlej výmery. Ide o 15-ročnú stavbu v pôvodnom stave s praktickým pôdorysom v tvare "L", osadenom na pozemku celkovej výmery 1198 m2, zastavaná plocha činí 295 m2, úžitková plocha je cca 400 m2. Dom je dvojpodlažný, bez podpivničenia, s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Dom pozostáva zo 7 obytných miestností. Na prízemí sú situované dve obytné jednotky -2 izby (príprava na kuchyňu), hala a príslušenstvo (kúpelňa, WC, sklad, práčovňa, dvojgaráž). V druhom krídle sú t.č. neomietnuté dve obytné izby s možným prepojením na prvú bytovú jednotku. Na poschodí sa nachádzajú 4 obytné miestnosti, príslušenstvo tvoria 2 kúpeľne, 2 x WC, chodby, šatník a sklad. Konštrukčne ide o murovanú stavbu z tehál Porotherm hr.40 cm, fasáda domu so zateplením. Dom je osadený v prednej časti pozemku s dostatočným miestom na okrasnú predzáhradku, ďalej disponuje okrasnou záhradou a priestrannou, krytou terasou zimnou záhradou, umožnený vjazd a parkovanie autami aj v nádvorí domu. Dom disponuje prípojkou elektrina a plynu, zásobovanie vodou je riešené z vlastnej studne, odkanalizovanie do septiku (prípojka obecného vodovodu a kanalizácie je pred domom). Náklady na energie činia 250,- € mesiac. Dom je vysporiadaný, voľný IHNEĎ.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality.

Názor makléra: Priestranná rodinná vila s veľkorysým pozemkom v príjemnom prírodnom prostredí za výhodnú cenu. Ideálna pre pohodlné bývanie väčšej rodiny či spojenie podnikania s bývaním. Benefitom je možnosť dokúpiť okolité pozemky s výmerou ďalších 1 798 m2 pre absolútne súkromie.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.
Podrobnosti v R1reality FINANCE.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodneme sa.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: