Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 111 nehnuteľností.

5 izbový rodinný dom / Vrbové - Čerenec

199 900,00 €
Cena:
199 900,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Vrbové
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
149 m2
Plocha pozemku:
454 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1425190

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom, novostavbu /typ Bungalov/ vo výbave ŠTANDARD /podlahy, zárubne, dvere a sanita v kúpeľniach/.
Pozemok o veľkosti 454 m2, úžitková plocha 149 m2.
Dom sa nachádza v novostavbovej vilovej lokalite za mestom Vrbové, pri vodnej nádrži Čerenec, cca 12 km od mesta Piešťany. Lokalita je celá oplotená chránená kamerovým systémom.
Dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2014, materiál tehla, komplet I.S./okrem plynu/. Vykurovanie je v celom dome elektrické – podlahové, materiál – mramorová dlažba. Dom má 4 spálne a halu s kuchyňou. Dve spálne majú vlastnú kúpelku a WC, bidet. Pri hale je ďašia kúpelka s WC a bidet. Možný satelitný príjem TV a internetu. Podkrovie je vhodné ako úložný a skladový priestor.
Interiér je v prevedení ŠTANDARD z kvalitných materiálov a to podlahy, zárubne, dvere a sanita v kúpeľniach, bez kuchynskej linky.
Exkluzívna nehnuteľnosť, iba v R1reality Piešťany.

Výhody: súkromná, tichá obytná zóna, lokalita v kontakte rekreačnej oblasti priehrady Čerenec. Vyhľadávaná rekreačná lokalita na vodné športy, rybolov, hubárenie....,

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti ,obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na najlepších portáloch.

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Informujte sa na tel. čísle: 0948 119 119

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: