Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 124 nehnuteľností.

Nové 3 a 4 izb. rodinné domy /NOVOSTAVBA/ Sokolovce

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Sokolovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
113 m2
Plocha pozemku:
499 m2
Energ. certifikát:
A
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1425182

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na kúpu, novopostavené 3/4 izbové domy s vlastnou záhradou a parkovaním, v prevedení ŠTANDARD, ktoré zahŕňa v krátkosti - vchodové dvere, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, plávajúcu podlahu a modernú, veľkoplošnú dlažbu, decentnú sanitu a batérie, bez kuchynskej linky.
Nové rodinné domy sú postavené v novej obytnej zóne, v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, približne 10 min. jazdy autom od mesta. Bývanie je ako stvorené pre mladé rodiny, ktoré hľadajú príjemne, NOVÉ BÝVANIE, kde si sami založia ako prvý svoju záhradu, nový nábytok v detskej, obývacej, pracovnej izbe, naplánujú si podľa svojich predstáv kuchyňu, svoj priestor pre vlastný život na peknom mieste na život a z dobrou dostupnosťou, či v smere na Hlohovec, alebo Piešťany.
DOPORUČENIE: Domy sú už postavené, žiadne starosti so stavaním domu, LEN SA NASŤAHOVAŤ A HNEĎ BÝVAŤ!
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
4. kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti ,obhliadky, prezentáciu nehnuteľnosti, inzerciu na najlepších portáloch.

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, vypracovanie súdnoznaleckého posudku, hydrogeologického posudku a pod.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy A.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Informujte sa na tel. čísle: 0948 119 119

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: