Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 124 nehnuteľností.

2 izb. byt /vyhradené parkovanie/ Lodenica Piešťany

103 500,00 €
Cena:
103 500,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Lodenica
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
60 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1425146

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový nebytový priestor,(možnosť zmeny na byt) v lukratívnej oddychovej zóne obytnej časti Lodenica, pri jazere Sĺňava v Piešťanoch. Priestor má výmeru 60 m2, dispozične pozostáva z 2 obytných miestností - obývacej izby voľne prepojenej s kuchyňou, spálne + chodba, kúpeľňa, oddelená toaleta. Bytový dom kolaudovaný v roku 2009, tehlový, zateplený, vlastné elektrické vykurovanie = nízke náklady na bývanie (cca 90 € ).
3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=8r3vPtF7Ght
Vaše výhody: Posledný nebytový priestor byt NA PREDAJ (možnosť kvalifikovať na byt) v stave holopriestor v prestížnej lokalite CHKO, tiché prírodné prostredie, zateplený bytový dom, optické Orange káble Fibernet, výhodou je bezbariérové riešenie obytného priestoru aj domu, spĺňajúce požiadavky aj najnáročnejších klientov. Vlastné prispôsobenie priestoru.
Exkluzívna ponuka, iba v R1reality Piešťany.

Táto nehnuteľnosť je ako predurčená na príjemné víkendové bývanie, alebo sídlo firmy, ako aj pre Váš aktívny oddych či stretnutia s rodinou a priateľmi v jedinečnej rekreačnej zóne chránenej krajinnej oblasti Sĺňava: len 200 m od jazera pod úpätím Považského Inovca, kde nájdete zázemie pre široké športové vyžitie (vodné športy, jachting, vodné lyžovanie, rybolov, prechádzky, in-line, cyklistika, turistika, beh, bežkovanie... ). Len 200 m Vás bude deliť od jedinečnej 12 km dlhej cyklotrasy ľahkej obtiažnosti - Kolokruh Sĺňava s útulnými pobrežnými "krčmičkami", s priamym prepojením na cyklotrasu "mestský okruh", cca 20 minút chôdze po nábreží Váhu od centra mesta a 30 minút chôdze na Kúpeľný ostrov, kde okrem celoročných kúpeľných služieb je aj možnosť golfového vyžitia. ...Bývajte tam, kde iní chodia relaxovať!

Nehnuteľnosť je bez tiarch.Kontaktujte nás už dnes, radi Vám zorganizujeme obhliadku.
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Okrem toho poskytujeme svojim klientom poradenstvo a vybavenie financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné dizajnérske práce, sťahovacie, upratovacie práce a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu bol bytový dom zaradený do energetickej triedy B.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.
Dohodnite si obhliadku už dnes.

R1reality ...cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: