Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 121 nehnuteľností.

Rodinný dom /5 izbový, kompletná rekonštrukcia, pozemok 766 m2/ Jacovce pri Topolčanoch

212 000,00 €
Cena:
212 000,00 €
Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
276 m2
Plocha pozemku:
766 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1424949

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavo riešený veľkorysý 5 izbový rodinný rodinný dom v obci Jacovce, 5 km od Topoľčian. Rodinný dom je dvojpodlažný, murovaný z tvárnic Porfix, s plochou strechou, bez podpivničenia. Pôvodná stavba je z roku 1980, v roku 2014-2016 prebehla kompletná rekonštrukcia: zateplenie fasády a strechy, nová strešná krytina Fatrafol, plastové okná, murované ploty a nádvorie domu, kompletná rekonštrukcia interiérov. Dispozičné riešenie:
1 NP: letná kuchyňa, obytná izba, kúpeľňa s WC, zádverie, garáž, kotolňa/sklad
2 NP: zádverie, schodisko, 3 spálne, obývacia izba s krbom, kuchyňa, špajza , kúpeľňa, samostatné WC.
Dom je osadený v prednej časti na pozemku s výmerou 766 m2, poskytuje dostatok priestoru na parkovanie aj rodinné vyžitie: záhrada, zastrešená terasa výmery cca 20m2. Izby sú optimálnej orientácie-spálne na východ, obývacia časť a terasa so záhradou situované na západ. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie (vo fáze kolaudácie), zatiaľ riešené septikom. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona po predaji ,predpokladáme zaradenie danej nehnuteľnosti v súčasnom stave do energetickej triedy B. Mesačné platby za energie vrátane elektriny činia na tento veľký rodinný dom asi 150 €.
Exkluzívna ponuka, iba v R1reality.

Názor makléra: Tento dom ponúka príjemné zázemie pre veľkú rodinu alebo spojenie podnikateľských priestorov s funkciou bývania, v príjemnom prírodnom prostredí a zároveň v dostupnej vzdialenosti od okresného mesta Topoľčany (5 km), či Piešťany (29 km). Výhodou je kompletná rekonštrukcia exteriérov aj vkusná rekonštrukcia interiérov (obklady z kameňa, krb s možnosťou ohrevu vody, drevené plochy z masívu a pod.) Možnosť využitia ako dve samostatné obytné jednotky.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: