Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 111 nehnuteľností.

NOVOSTAVBA 3 izb. rodinný dom P12-B2-H /NA ŠVEJARI/ Sokolovce

120 000,00 €
Cena:
120 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Sokolovce
Ulica:
Sokolovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
82 m2
Plocha pozemku:
171 m2
Energ. certifikát:
A
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1424800

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Akciová cena do konca roku 2020.
"Staviame domy, v ktorých by sme sami bývali a staviame len tam, kde by sme sami chceli žiť."

Celková plocha pozemku 171,10 m2
Zastavaná plocha 51,30 m2
Spevnená plocha 51 m2
Zeleň 72,90 m2
Obytná plocha 81,50 m2

Prízemie DOM B2
Zádverie 3,63 m2
Technická miestnosť 1,38 m2
Obývačka 22,06 m2
Kuchyňa 5,24 m2
Schody 4,41 m2
WC 1,64 m2
Komora 2,17 m2

Poschodie DOM B2
Chodba 6,00 m2
Kúpeľňa, WC 4,18 m2
Izba1 12,14 m2
Izba 2 9,92 m2
Šatník 3,20 m2

Tento skvelý rodinný dom sa ponúka v prevedení holodom.
V 3 izb. dome sú predpokladané náklady od 60€ za mesiac. Domy je možné kúpiť aj v štandarde ( podlahy, kúpeľne, dvere) POZOR, už možnosť vidieť zariadené v prezentačných domoch alebo v stave holodomu.
Ku každému domu sú dimenzované i parkovacie miesta a terasa.

Názor makléra: Nová rezidenčná zóna obce Sokolovce tvorená súborom kvalitných drevo domov, ktorá poskytuje dostupné bývanie s nízkymi nákladmi na energie, v príjemnom prostredí s dobrou dostupnosťou do Piešťan a s veľkou možnosťou športových aktivít ( turistika, bicyklovanie, rybolov, vodné lyžovanie...)

Na Švejari je výnimočný projekt, ktorý poskytuje súkromie medzi krásnym pohorím Považský Inovec a priehradou Sĺňava v obci Sokolovce. Táto lokalita je ideálnym miestom, kde nájdu svoj nový domov ľudia túžiaci po pokojnom bývaní v blízkosti prírody. Výborná občianska vybavenosť, služby a 5 km vzdialené kúpeľné mesto Piešťany poskytujú výborné podmienky pre pohodlný a moderný život. Vyberte si svoje nové bývanie podľa vlastných preferencií. V ponuke nájdete päťizbové samostatne ohradené stojace domy a trojizbové ohradené dvojdomy drevodomy s premyslenými dispozíciami a kvalitným vyhotovením.
Súčasťou projektu bude aj detské ihrisko.

Priložené fotografie sú z prezentačných domov, ktoré slúžia ako reálna inšpirácia pre Vaše nové bývanie. Zavolajte a radi Vám ich ukážeme.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona pri rekonštrukcii bytového domu, podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je objekt zaradený do energetickej triedy A.

BÝVAJTE V PRIESTRANNOM 3 IZBOVOM DOME S VLASTNOU ZÁHRADOU A PARKOVANÍM !

Prevedenie holodom obsahuje:
1. ZÁKLADY, VODOROVNÉ A ZVISLÉ KONŠTRUKCIE, STRECHA ZÁKLADY: železobetónová konštrukcia s izoláciou proti vode STENY NOSNÉ: montovaný drevený skelet opláštený z oboch strán OSB doskami a sadrokartónovými doskami STENY OBVODOVÉ: difúzne otvorená konštrukcia s inštalačnou predstenou zo strany interiéru a z exteriérovej strany opláštená DHF doskou a minerálnou tepelnou izoláciou STENY PRIEČKOVÉ: montovaný drevený skelet opláštený z oboch strán OSB doskami a sadrokartónom KONŠTRUKCIE STROPNÉ: drevená konštrukcia - stropnice KONŠTRUKCIE STREŠNÁ: drevená panelová konštrukcia s minerálnou tepelnou izoláciou SCHODIŠTE: drevené so stupnicami a podstupnicami STRECHA: strešná krytina FATRAFOL so štrkovým zásypom a pozinkovaným zvodným systémom
2. VÝPLNE OTVOROV
DVERE VCHODOVÉ - DOM: plastové dvere OKNÁ A ZASKL. STENY: plastové okná a zasklené steny s izolačným trojsklom, so súčiniteľom prechodu tepla UG max. 0,6 s exteriérovými a interiérovými parapetmi, s prípravou na externé žalúzie.
3. PODLAHY A ÚPRAVY POVRCHOV
PODLAHY: základná povrchová úprava vyliata betónom.
POVRCHY STIEN - VNÚTORNÉ: sadrokartón s maľbou bielou POVRCHY STIEN - EXTERIEROVÉ: certifikovaný kontaktný zatepľovací systém- fasádnej vaty, ukončený tenkovrstvou omietkou doplnená prvkami termodreva podľa projektovej dokumentácie
4. ZARIAĎOVACIE PREDMETY
KUCHYNSKÝ KÚT: vývody pre batérie ukončené rohovými ventilmi, vývod na odpad bez ukončenia, ventil na umývačku riadu (sifón dodávkou drezu a kuchynskej linky v réžii vlastníka bytu ) KÚPELŇA A WC: vývody pre batérie ukončené rohovými ventilmi bez sanity.
5. KÚRENIE A ROZVODY INŠTALÁCIE
KÚRENIE: rozvody z plastových trubiek v podlahe na prízemí, doskové radiátory s termostatickými hlavicami na poschodí, v kúpeľniach rebríkové radiátory, KÚRENIE DOMU: kondenzačný kotol na plyn objem 120L ZDRAVOTECHNIKA: zásobník vody tlakový 120L, výtokové batérie a zápachové uzávierky so zariaďovacími predmetmi, vývody vody opatrené ventilmi ELEKTROINŠTALÁCIA: zásuvky a vypínače v bielej farbe s rozmiestnením podľa PD, samostatný prívod pre elektrický šporák, jednotlivé vývody pre svietidlá s rozmiestnením podľa PD
6. VONKAJŠIE ÚPRAVY ZÁHRADKY: povrchovo upravená ornica pripravená na výsadbu PARKOVACIE MIESTA: spevnená plocha v kombinácii so štrkom

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: