Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 121 nehnuteľností.

5 izb. rodinný dom / NOVOSTAVBA P7-A3-H / NA ŠVEJARI Sokolovce

209 900,00 €
Cena:
209 900,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Sokolovce
Ulica:
Sokolovce
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
128 m2
Plocha pozemku:
483 m2
Energ. certifikát:
A
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1424756

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na Švejari je výnimočný projekt, ktorý poskytuje súkromie medzi krásnym pohorím Považský Inovec a priehradou Sĺňava v obci Sokolovce. Táto lokalita je ideálnym miestom, kde nájdu svoj nový domov ľudia túžiaci po pokojnom bývaní v blízkosti prírody. Výborná občianska vybavenosť, služby a 5 km vzdialené kúpeľné mesto Piešťany poskytujú výborné podmienky pre pohodlný a moderný život. Vyberte si svoje nové bývanie podľa vlastných preferencií. V ponuke nájdete päťizbové samostatne stojace domy a trojizbové dvojdomy drevodomy s premyslenými dispozíciami a kvalitným vyhotovením.
Súčasťou projektu bude aj detské ihrisko.

Priložené fotografie sú z prezentačných domov, ktoré slúžia ako reálna inšpirácia pre Vaše nové bývanie. Zavolajte a radi Vám ich ukážeme.

"Staviame domy, v ktorých by sme sami bývali a staviame len tam, kde by sme sami chceli žiť."

Celková plocha pozemku 483,10 m2
Zastavaná plocha 80,30 m2
Spevnená plocha 91,90 m2
Zeleň 310,90 m2
Obytná plocha 128 m2

Prízemie DOM A3
Zádverie 4,80 m2
Kúpeľňa, WC 3,02 m2
Obývačka 21,44 m2
Kuchyňa 18,88 m2
Komora 4,20 m2
Schody 4,63 m2
Izba 11,73 m2

Poschodie DOM A3
Chodba 4,84 m2
Izba1 12,41 m2
Izba 2 12,42 m2
Kúpeľňa, WC 4,30 m2
Spálňa 16,90 m2
Šatník 4,00 m2
Kúpeľňa, WC 3,91 m2

Tento skvelý priestranný rodinný dom sa predáva v stave holodom.
Domy je možné kúpiť aj v štandardnom vybavení ( podlahy, kúpeľne, dvere) POZOR, možnosť vidieť zariadené v prezentačných domoch alebo v stave holodomu.
Ku každému domu sú dimenzované i parkovacie miesta a terasa.

Názor makléra: Nová rezidenčná zóna obce Sokolovce tvorená súborom kvalitných domov, ktorá poskytuje dostupné bývanie s nízkymi nákladmi na energie, v príjemnom prostredí s dobrou dostupnosťou do Piešťan a s veľkou možnosťou športových aktivít ( turistika, bicyklovanie, rybolov, vodné lyžovanie...)

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona pri rekonštrukcii bytového domu, podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je objekt zaradený do energetickej triedy A.

BÝVAJTE V PRIESTRANNOM 5 IZBOVOM DOME S VLASTNOU ZÁHRADOU A PARKOVANÍM !

1. ZÁKLADY, VODOROVNÉ A ZVISLÉ KONŠTRUKCIE, STRECHA ZÁKLADY: železobetónová konštrukcia s izoláciou proti vode STENY NOSNÉ: montovaný drevený skelet opláštený z oboch strán OSB doskami a sadrokartónovými doskami STENY OBVODOVÉ: difúzne otvorená konštrukcia s inštalačnou predstenou zo strany interiéru a z exteriérovej strany opláštená DHF doskou a minerálnou tepelnou izoláciou STENY PRIEČKOVÉ: montovaný drevený skelet opláštený z oboch strán OSB doskami a sadrokartónom KONŠTRUKCIE STROPNÉ: drevená konštrukcia - stropnice KONŠTRUKCIE STREŠNÁ: drevená panelová konštrukcia s minerálnou tepelnou izoláciou SCHODIŠTE: drevené so stupnicami a podstupnicami STRECHA: strešná krytina FATRAFOL so štrkovým zásypom a pozinkovaným zvodným systémom
2. VÝPLNE OTVOROV
DVERE VCHODOVÉ - DOM: plastové dvere OKNÁ A ZASKL. STENY: plastové okná a zasklené steny s izolačným trojsklom, so súčiniteľom prechodu tepla UG max. 0,6 s exteriérovými a interiérovými parapetmi, s prípravou na externé žalúzie.
3. PODLAHY A ÚPRAVY POVRCHOV
PODLAHY: základná povrchová úprava vyliata betónom.
POVRCHY STIEN - VNÚTORNÉ: sadrokartón s maľbou bielou POVRCHY STIEN - EXTERIEROVÉ: certifikovaný kontaktný zatepľovací systém- fasádnej vaty, ukončený tenkovrstvou omietkou doplnená prvkami termodreva podľa projektovej dokumentácie
4. ZARIAĎOVACIE PREDMETY
KUCHYNSKÝ KÚT: vývody pre batérie ukončené rohovými ventilmi, vývod na odpad bez ukončenia, ventil na umývačku riadu (sifón dodávkou drezu a kuchynskej linky v réžii vlastníka bytu ) KÚPELŇA A WC: vývody pre batérie ukončené rohovými ventilmi bez sanity.
5. KÚRENIE A ROZVODY INŠTALÁCIE
KÚRENIE: rozvody z plastových trubiek v podlahe na prízemí, doskové radiátory s termostatickými hlavicami na poschodí, v kúpeľniach rebríkové radiátory, KÚRENIE DOMU: kondenzačný kotol na plyn objem 120L ZDRAVOTECHNIKA: zásobník vody tlakový 120L, výtokové batérie a zápachové uzávierky so zariaďovacími predmetmi, vývody vody opatrené ventilmi ELEKTROINŠTALÁCIA: zásuvky a vypínače v bielej farbe s rozmiestnením podľa PD, samostatný prívod pre elektrický šporák, jednotlivé vývody pre svietidlá s rozmiestnením podľa PD
6. VONKAJŠIE ÚPRAVY ZÁHRADKY: povrchovo upravená ornica pripravená na výsadbu PARKOVACIE MIESTA: spevnená plocha v kombinácii so štrkom

R1reality ...cesta k novému bývaniu

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: