Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 133 nehnuteľností.

Rodinný 5 izb. dom + 2 izb.apartmán + suterén / Piešťany

195 000,00 €
Cena:
195 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
8
Podlahová plocha:
250 m2
Plocha pozemku:
326 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1424657

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom + v suteréne sa nachádza veľký priestor s 2 x WC + samostatný 2 izbový apartmán v tichej uličke v Piešťanoch, neďaleko Teplickej ulice.
Kompletná rekonštrukcia rodinnej vily prebehla v roku 2009 - 2012 zahŕňa: nové omietky, nové interiérové dvere, plastové okná, plávajúce podlahy resp. dlažba, rekonštruované rozvody tepla a radiátory, nové elektrické rozvody vrátane LED svietidiel, vonkajšie zateplenie zo severnej strany a strop. Vykurovanie je zabezpečené plynom, prípadne krbom. Ohrev teplej vody je zabezpečený plynom resp. elektrickým boilerom. Obe nadzemné podlažia sú kompletne vybavené nábytkom, vila slúžila ako ubytovacie zariadenie (postele, sedačky, práčky, LCD televízor,...). V prednej exteriérovej časti je terasa o výmere 40m2, 3 parkovacie miesta za bránou na diaľkové ovládanie.
Navštívte nehnuteľnosť teraz /pozri dole/3D virtuálna prehliadka a video pre Vás.

Názor makléra: Priestranná, vhodne dispozične členená nehnuteľnosť, predurčená na viacgeneračné bývanie, či prevádzku ubytovacieho zariadenia, alebo aj ako sídlo firmy. Výhodou je kompletné zariadenie apartmánov, zahrnuté v cene a parkovacie možnosti vvo vlastnom areáli. Dobrá poloha, peššia dostupnosť do centra mesta, dobrá občianska vybavenosť v dosahu do 500 m.
R1reality...exkluzívne nehnuteľnosti v Piešťanoch a okolí.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes: 0915 119 114

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: