Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 133 nehnuteľností.

Kompletne zariadený 3 izb. byt na A. Hlinku, 65 m2 v Piešťanoch

103 000,00 €
Cena:
103 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
A. Hlinku
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
65 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Na poschodí:
3
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
1424458

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii na ulici A.Hlinku v Piešťanoch. Nachádza sa na 3.poschodí v kompletne rekonštruovanom bytovom dome. Úžitková plocha je 65 m2, z toho 1m2 tvorí murovaná kobka (špajza) na medziposchodí. K bytu ďalej prislúcha box na bicykle, situovaný na prízemí domu.Byt je slnečný, obojstranne orientovaný -na južnú stranu 2 spálne, kuchyňa a obývacia izba na severnú stranu. Posledná rekonštrukcia bytu je z roku 2017, veľkorysá kúpeľňa s WC, 3 x vstavaný šatník, plastové okná, v obytných miestnostiach je podlaha z drevených parkiet v pôvodnom, ale zachovalom stave, v ostatných priestoroch dlažba. Na radiátoroch sú osadené termoregulačné ventily s meračmi tepla.

Názor makléra: Svetlý, príjemný byt v obľúbenej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (v bezprostrednej blízkosti bytovky je pošta, banka, zdravotné stredisko, potraviny, škôlka, seniorské zariadenie, MHD,..) v bytovke s prevahou mladých rodín, ktorá prešla pred 4 rokmi komplexnou rekonštrukciou (oprava strechy, zateplenie obvodového plášťa budovy, regulácia tepelnej sústavy s meračmi tepla pre každý byt, výmena okien a dverí na spoločných priestoroch, čo sa citeľne odrazilo na optimalizácii energetických nárokov: zálohové platby vrátane poplatku za úver na rekonštrukciu bytovky činia iba 90,-EUR. Byt je pripravený na okamžitý predaj, kompletne zariadený, ihneď voľný. Ponuka exkluzívne, iba v R1 reality.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Potrebujete na kúpu tejto nehnuteľnosti úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona pri rekonštrukcii bytového domu, podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je objekt zaradený do energetickej triedy B.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu!

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: