Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 124 nehnuteľností.

NOVOSTAVBA 4 izb. rodinný dom / Veľké Kostolany

199 999,00 €
Cena:
199 999,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Veľké Kostoľany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
325 m2
Plocha pozemku:
536 m2
Energ. certifikát:
A
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1424418

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na kúpu veľkorysý moderný rodinný dom, praktickej dispozície pre náročného klienta v stave holodom v obci Veľké Kostoľany medzi mestami Piešťany a Trnava . Plocha: úžitková 325 m2, zastavaná 139 m2, pozemku 536 m2, pivnice 40 m2. Podlaha: betón. Okná: plastové. Prípojky možné vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Prípojky možné vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka.Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: lokálne, plynový kotol, podlahové. Ostatné možné vybavenie: internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, možnosť alarm. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Neupravená prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka (400V). Na pozemku sa nachádza studňa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, dieľňa, krb.
Exkluzívne novostavby R1reality.

Názor makléra: Praktický, veľkorysý moderný rodinný dom, praktickej dispozície pre náročného klienta v stave holodom. Benefitom domu je okrem výhodnej polohy a silno rozvíjajúcej sa časti obce, mimo hlavnej cesty, krásnych výhľadov, záhrady a murovaného záhradného domu. Všetky inžinierske siete ako je kanalizácia, voda, /studňa/, plyn a začiatkom 2020 nová elektrická prípojka. Využite možnosť získať tento priestranný, praktický dom a dajte zelenú realizácii Vášho nového bývania, zrealizovanie úspešného zámeru získať rodinný dom, ktorý už má pri stavaní domu to najťažšie za sebou /od kúpy pozemku stavebné povolenie až po samotnú výstavbu do stavu holodom/ a tak prispôsobte si ho podľa seba a to, vyberte si svoju farbu fasády a zariaďte si dom podľa svojich predstáv.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy A-B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes:

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

R1reality

Telefón: 0948119119
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: