Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 127 nehnuteľností.

Väčší rodinný dom,kompletná rekonštrukcia,7 izbový, Piešťany-Floreát

299 000,00 €
Cena:
299 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
230 m2
Plocha pozemku:
506 m2
Energ. certifikát:
B
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1424110

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kvalitný rodinný dom v lukratívnej časti obytnej zóny Floreát v kúpeľnom meste Piešťany. Ide o stavbu štvorcového pôdorysu, osadenom na pozemku celkovej výmery 506 m2, zastavaná plocha činí 120 m2, úžitková plocha je 230 m2 (1. NP a 2 NP) + 110 m2 PP. Dom je trojpodlažný, úplne podpivničený, s dvomi nadzemnými podlažiami. Dom pozostáva zo 7 obytných miestností: na 1 NP sú situované dve spálne, obývacia izba a príslušenstvo (chodba, šatník, kuchyňa, kúpeľa s WC). Na 2 NP sa nachádzajú 4 obytné miestnosti (veľkorysá obývacia izba s jedálňou+ 3 spálne), príslušenstvo tvorí kuchyňa, kúpeľňa s WC, balkón, galéria schodiska. V suteréne je situované technické zázemie (práčovňa, kotolňa), letná kuchyňa, sprchový kút, WC a sklady. Konštrukčne ide o murovanú stavbu z tehál, fasáda domu so zateplením, strecha škridla. Dom je osadený v prednej časti pozemku s dostatočným miestom na okrasnú predzáhradku, ďalej disponuje okrasnou záhradou s altánkom a dvorom. Parkovanie je riešené prístreškom pre 3 vozidlá v nádvorí domu. Samozrejmosťou je existencia všetkých IS, náklady na energie činia 230,- € /mesiac.
Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Názor makléra: Priestranná rodinná vila po kompletnej rekonštrukcii vo výbornom stave, v príjemnom, klasickom vyhotovení, s veľkorysými obytnými priestormi za optimálnu cenu. Ideálna pre pohodlné bývanie väčšej rodiny či spojenie podnikania s bývaním. Benefitom je situovanie nehnuteľnosti v obľúbenej, tichej vilovej štvrti Floreát, v pešej dostupnosti do centra mesta či SPA Piešťany.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu R1reality
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy B.
Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: