Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 118 nehnuteľností.

NA ŠVEJARI / NOVÉ RODINNÉ DOMY / Sokolovce pri Piešťanoch

133 700,00 - 249 900,00 €

Popis projektu:

Na Švejari je výnimočný projekt, ktorý poskytuje súkromie medzi krásnym pohorím Považský Inovec a priehradou Sĺňava v obci Sokolovce. Táto lokalita je ideálnym miestom, kde nájdu svoj nový domov ľudia túžiaci po pokojnom bývaní v blízkosti prírody. Výborná občianska vybavenosť, služby a 5 km vzdialené kúpeľné mesto Piešťany poskytujú výborné podmienky pre pohodlný a moderný život. Vyberte si svoje nové bývanie podľa vlastných preferencií. V ponuke nájdete päťizbové samostatne stojace domy a trojizbové dvojdomy drevodomy s premyslenými dispozíciami a kvalitným vyhotovením.
Súčasťou projektu bude aj detské ihrisko.

"Staviame domy, v ktorých by sme sami bývali a staviame len tam, kde by sme sami chceli žiť."

V prípade 3 izbového domu sú predpokladané náklady od 65 EUR za mesiac. Domy je možné kúpiť v štandarde ( podlahy, kúpeľne, dvere) POZOR, už možnosť vidieť zariadené v prezentačných domoch alebo v stave holodomu.
Ku každému domu sú dimenzované i parkovacie miesta a terasa.

Názor makléra: Nová rezidenčná zóna obce Sokolovce tvorená súborom kvalitných domov, ktorá poskytuje dostupné bývanie s nízkymi nákladmi na energie, v príjemnom prostredí s dobrou dostupnosťou do Piešťan a s veľkou možnosťou športových aktivít ( turistika, bicyklovanie, rybolov, vodné lyžovanie...)

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bola vykonaná v zmysle zákona pri rekonštrukcii bytového domu, podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je objekt zaradený do energetickej triedy B.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany. Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.

R1reality ...cesta k novému bývaniu
Kraj: Trnavský kraj Okres: Piešťany Obec: Sokolovce Ulica: Sokolovce Kategória: Novostavba
   
Konštrukcia: neuvedené ID inzerátu: 1424083