Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 125 nehnuteľností.

Rodinný dom v pôvodnom stave, pozemok 742 m2, Piešťany-časť Kocurice

93 000,00 €
Cena:
93 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Ulica:
Kocurice
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
742 m2
Energ. certifikát:
D
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1424082

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom zo 60-tych rokov, ktorý sa nachádza v Piešťanoch, miestna časť Kocurice. Dom je jednopodlažný, tehlovej konštrukcie, sedlová strecha so zvýšeným podkrovím (možnosť zobytnenia). Dispozične pozostáva z 3 obytných izieb a príslušenstva (kuchyňa, komora, kúpeľňa, WC, chodba). Okná východnej a južnej orientácie. Dom je napojený na všetky IS.
Výmera pozemku je 742 m2, z toho zastavaná plocha pod domom s prístavbami je cca 150 m2. V nádvorí domu je situovaná samostatná garáž a kôlne.

Názor makléra: Starší, klasický rodinný dom v pôvodnom, zachovalom stave za dostupnú cenu. Výhodou je slnečný pozemok sympatickej výmery a umiestnenie v pokojnej časti okrajovej štvrti Piešťan, ideálny pre chov zvierat.
Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch (žiadne spoločné dvory- vhodné aj na hypoúver), k dispozícii IHNEĎ.
Fotodokumentáciu poskytneme serióznym záujemcom na vyžiadanie.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odmenu realitnej kancelárie
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1 Reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji ,daná nehnuteľnosť bude pravdepodobne zaradená do energetickej triedy D.

Zaujala Vás daná ponuka? Zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes.
R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: