Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 135 nehnuteľností.

Penzión v historickom centre - Kysucké Nove Mesto

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Kysucké Nové Mesto
Obec:
Kysucké Nové Mesto
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
penzión
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
255
Podlahová plocha:
500 m2
Energ. certifikát:
B
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
1424004

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Investujte do zabehnutého penziónu a okamžite pokračujte v úspešnom príbehu prevádzky reštaurácie a ubytovania v Kysuckom Novom Meste!
Ponúkame Vám na predaj jedinečný historický penzión v Kysuckom Novom Meste: ide o 4 podlažný novozrekonštruovaný penzión troch hviezdičiek v radovej zástavbe s vlastným parkoviskom za budovou / 8 park.miest/ vjazdom z hlavnej cesty s Historickým salónikom, vinnou pivnicou,degustačnou vinárňou v jadre mestskej pamiatkovej zóny, ktorá spája dávnu históriu s prítomnosťou. Kedysi pôvodný mešťanský dom z 18 storočia, vytvára aj v súčastnosti priaznivú dobovú atmosféru.
Zastavaná plocha budovy je 318 m2, úžitková plocha budovy je cca 600 m2,dvor má rozlohu 138 m2. Zariadenie je v cene nehnuteľnosti.
Penzión má dispozíciu:
- na prízemí sa nachádza historický salónik s barovým pultom pre 30 osôb / s pôvodne zachovaným a zreštaurovaným dreveným stropom s latinským názvom /, 2x WC, 4 izby, vstupná chodba, kuchyňa.
- v suterénnych priestoroch, ktoré majú pôvodne zachované kamenné murivo a klenbovým stropom sa nachádza vínna pivnica, ktorá sa skladá z dvoch častí: degustačnej vinárne a vinárne s kapacitou 30 miest na sedenie + schodisko, toalety a priechodná chodba.
- na prvom poschodí sa nachádzajú 4 presvetlené izby a spoločná kuchynka na chodbe.
- na druhom poschodí sa nachádzajú 4 útulné podkrovné izby.
Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou,WC,TV a internetom. Možnosť pripojenia na internet je i v priestoroch raňajkovej jedálne a recepcii. Veľkou výhodou penziónu je vlastné parkovisko 8 miest so vstupom z hlavnej cesty, ktorá je súbežné s námestím, vlastná terasa s možnosťou posedenia. Prepojením prestrešenej terasy nádvoria s dobovým salónikom dáva týmto priestorom sviežosť, a rozmer, pričom necháva vyniknúť pôvodnému historickému charakteru.
Disponuje priestormi vhodnými na usporiadanie firemných akcií, team buildingov, banketov či recepcií.
Pivničné priestory vytvárajú vhodné priestory pre usporiadanie firemných školení, seminárov, pracovných porád či mítingov s počtom zúčastnených do 40 osôb.
Súčasťou školiacich priestorov je zastrešená terasa, ktorú klienti s obľubou využívajú na pravidelné coffee breaky či malé občerstvenie počas časovo náročnejších pracovných stretnutí.

K významným osobnostiam podnikateľského a obchodného života mesta patrili aj urodzený pán Andreas Fusek a Elizabetha Borcsicki.
Preklad latinského textu, ktorý sa nachádza v historickom salóniku:
Vybudované urodzeným pánom Andreasom Fusekom a urodzenou pani Elizabethou Borcsicki roku 1748 dňa 6. mája
ktorý znásobuje atraktivitu objektu.
Penzión s vlastným parkoviskom je napojený na cestnú infraštruktúru na jednej strane do obchodného centra Slovenska Žiliny a na strane druhej do Českej republiky a Poľska.

Cena nehnuteľnosti je v realitnej kancelárií, ktorú radi poskytneme serióznym záujemcom.


Volajte R1reality +421 948 118 118.

R1reality ...cesta k úspešnému podnikaniu

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: anton-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: