Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 127 nehnuteľností.

Rodinný dom / pozemok 2149 m2 / Piešťany

dohodou
Cena:
dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
2149 m2
Energ. certifikát:
D
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1423956

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj jedinečný priestranný rodinný dom v kúpeľnom meste Piešťany.
Jedná sa o prízemný, čiastočne podpivničený 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2 s veľkorysým pozemkom o výmere 2149 m2. Dom je kvádrovej konštrukcie, základy domu betónové, fasáda so zateplením. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 6 rokmi (výmena strešnej krytiny, obnova fasády, plastové okná, vinylové podlahy, výmena obkladov a sanity) je obývaný, pôsobí útulným, udržiavaným dojmom. Dispozične pozostáva z obývacej izby, 3 spální, kuchyne, 2 x WC, 2 kúpeľní, chodby, komory. V polosuteréne s denným svetlom sa nachádza sklad, technická miestnosť, komora. Obrovským benefitom je pozemok jedinečnej výmery, v súčasnosti využívaný ako okrasná a úžitková záhrada (k dispozícii 2 narážané studne), poskytujúci možnosť ďalšej výstavby.
Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta, parkovacie miesta v nádvorí pre 4 autá + garáž. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia, studňa. Dom je výnimočne svetlý, vhodnej V-Z orientácie, terasa na juh. Energetické náklady na tento dom má súčasný majiteľ do 0 €.
Názor makléra: Sympatický, ihneď obývateľný starší rodinný dom v dobrom stave, veľkorysý pozemok o výmere 2149 m2, poskytujúci jedinečné súkromie či možnosť vlastnej výstavby, dobrá dopravná dostupnosť, vhodné aj ako sídlo firmy. Vysporiadané pozemky, bez tiarch, ihneď k dispozícii.
Ponuka exkluzívne iba v R1reality.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3. úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy D.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality, zavolajte nám a dohodnite si obhliadku už dnes:

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: