Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 157 nehnuteľností.

Rodinný dom /ul. Komenského, 6 izbový, garáž/ Piešťany

209 900,00 €
Cena:
209 900,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
240 m2
Plocha pozemku:
270 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
1423334

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj čiastočne rekonštruovaný 6 izbový rodinný dom v Piešťanoch vo vyhľadávanej lokalite. Plocha: úžitková 240 m2, plocha pozemku: 270 m2. Je situovaný v radovej zástavbe, má 2 podlažia, rovnú strechu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou, veľká obývacia miestnosť, z ktorej je vstup na menšiu terasu a pozemok. Ďalej sa tu nachádza kúpeľňa, samostané WC, ďalšie 2 miestnosti. Z prízemia je možný vstup do garáže cez ktorú je takisto možný vstup na pozemok. RD má väčšie pivničné priestory využiteľné aj na podnikateľské aktivity- nachádza sa tu viac miestností, tzv. slovenská izba s krbom a údiarňou, sauna. Na 1. poschodí sa nachádza opäť kuchyňa, kúpeľňa s WC, spálňa a dve izby, šatník. RD má veľkú slnečnú terasu umiestnenú na 1. poschodí. Dom je obzvlášť priestranný a slnečný, okná orientované na východ a západ, terasa na JZ.
Objekt bol kolaudovaný v r.1984, kompletne zateplený a má plastové okná. Všetky inžinierske siete v RD. Dom má vlastnú studňu.

Exkluzívny predaj, iba v R1reality Piešťany.

Výhody: výhodná lokalita najmä pre rodiny s deťmi (50 m základná škola, 100 m škôlka, mestské jasle, stredná škola, obchody,...) garáž, vlastné parkovacie miesto v predzáhradke, veľká slnečná terasa, veľkorysé pivničné priestory vhodné aj pre Váš podnikateľský zámer.

Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena už zahŕňa:
1. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
2. osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.
3.úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.
Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.

Všetky informácie Vám radi poskytneme v R1reality Piešťany.
R1reality ...cesta k novému bývaniu

Maklér:

makler

Michaela Glesová

Telefón: 0948118118
E-mail: glesova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: