Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 157 nehnuteľností.

Rodinný dom /pozemok 647 m2/ Moravany nad Váhom, okr. Piešťany

140 000,00 €
Cena:
140 000,00 €
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Moravany nad Váhom
Kategória:
Domy a vily
Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
361 m2
Plocha pozemku:
647 m2
Energ. certifikát:
D
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
1423326

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 7 izbový rodinný dom, v tichej časti obce Moravany nad Váhom. Celková úžitková plocha domu je 258 m2 (1. a 2.NP) +102 m2 v PP, zastavaná plocha činí 139 m2, výmera pozemku je 647 m2. Dom je vhodný na veľkorysé rodinné bývanie alebo polyfunkčné využitie spojenia bývania a podnikania na jednom mieste.
Prvé podlažie má výmeru 118 m2, pozostáva z 3 obytných izieb, východnej a západnej orientácie, kuchyne a príslušenstva (vstupnej chodby, kúpeľne, WC, technickej miestnosti, garáže).
Druhé podlažie má výmeru 140 m2 a pozostáva z 3 spální, priestrannej obývacej izby, riešenej v tvare písmena L (príprava na kuchynský kút) a príslušenstva-komory, chodby, kúpeľne, WC a 2 balkónov s nádherným výhľadom na panorámu Považského Inovca.
Dom má úplné podpivničenie, 1 PP má výmeru 102 m2 a poskytuje priestor pre poľovnícku izbu, vínnu pivnicu a sklady.
Pozemok celkovej výmery 647 m2 poskytuje dostatok priestoru na predzáhradku s možnosťou parkovania v nádvorí domu a úžitkovú záhradu za domom.
Dom je v pôvodnom stave, kolaudácia bola v roku 1981.Konštrukčne ide o klasickú, štvorcovú murovanú stavbu tehlovej konštrukcie s plochou strechou. V interiéroch sú pôvodné omietky, obklady z tatranského profilu, v obytných izbách drevené parkety.
Dom je napojený na IS, okrem kanalizácie a plynu (existujúce prípojky na hranici pozemku), vykurovanie objektu bolo zatiaľ riešené dobovou keramickou pecou.

Exkluzívna ponuka, nájdete iba v R1reality Piešťany.

Názor makléra: Klasický dvojgeneračný dom z 80-tych rokov, praktickej dispozície v dobrom stave. Benefitom domu je okrem výhodnej polohy v tichej časti mimo hlavnej cesty, krásnych výhľadov a záhrady optimálnej výmery najmä veľkorysé riešenie interiérov s možnosťou využitia na podnikateľské účely, či rozdelenia na samostatné bytové jednotky pre apartmánové bývanie hotelového typu v destinácii výnimočne obľúbenej pre pešiu dostupnosť kúpeľov. Vysporiadané vlastníctvo, bez tiarch, voľný ihneď. Využite možnosť získať tento priestranný, praktický dom za primeranú cenu a dajte zelenú realizácii Vášho nového bývania alebo podnikateľského úspešného zámeru.

Radi Vám zorganizujeme obhliadku tejto jedinečnej nehnuteľnosti, zavolajte nám už dnes!
Potrebujete úver?
Ponúkame Vám AKCIU: Klienti R1 Reality, ktorí zveria vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným expertom, získajú súdno-znalecký posudok pre vybavenie hypoúveru ZDARMA.

Ponúkaná cena samozrejme zahŕňa odmenu R1reality, kompletný právny servis, vrátane vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy autorizovanej advokátom a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve a úhradu správnych poplatkov pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v riadnom konaní.

Za výhodnejších finančných podmienok poskytujeme klientom R1reality kompletné predajné a po predajné poradenstvo, vybavenie výhodného financovania kúpy, poistenia nehnuteľnosti, zabezpečíme prípadné geodetické práce, ohodnotenie nehnuteľnosti, vypracovanie súdno-znaleckého posudku, energetického certifikátu, posudky aj pre účely dedičského konania, vypracovanie hydrogeologického posudku, sťahovanie, upratovanie, maliarske práce, dizajnového návrhu pre Váš nový domov, výrobu, dodanie a návrh Vášho nábytku a pod.

R1reality ...rýchla cesta k novému bývaniu.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler

Mgr. Jana Pernischová

Telefón: 0915119114
E-mail: pernischova-ZVNC-r1reality.sk

Kontakt: