Rýchle vyhľadávanie
V ponuke je 157 nehnuteľností.

Nové rodinné domy Sokolovce pri Piešťanoch

133 700,00 - 270 000,00 €

Popis projektu:

Predstavujeme Vám výnimočný projekt, ktorý poskytuje súkromie medzi krásnym pohorím Považský Inovec a priehradou Sĺňava v obci Sokolovce. Táto lokalita je ideálnym miestom, kde nájdu svoj nový domov ľudia túžiaci po pokojnom bývaní v blízkosti prírody. Výborná občianska vybavenosť, služby a 5 km vzdialené kúpeľné mesto Piešťany poskytujú výborné podmienky pre pohodlný život. Vyberte si svoje nové bývanie podľa vlastných preferencií v zdravom ekologickom bývaní v kvalitných drevodomoch. V ponuke nájdete päťizbové samostatne stojace domy a trojizbové dvojdomy z dreva s premyslenými dispozíciami a vyhotovením z kvalitných panelov.
Súčasťou projektu je aj detské ihrisko.

"Staviame domy, v ktorých by sme sami bývali a staviame len tam, kde by sme sami chceli žiť."

OKOLIE
Lokalita sa nachádza 5,3km od mesta Piešťany, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Autom sú Piešťany dostupné za 6 minút, bicyklom za 20 minúť a pre bežcov za 35 minút. Ak potrebujete dokonalý relax, odporúčame navštíviť svetoznáme piešťanské kúpele, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami na pohybový aparát.
LOKALITA
Oblasť je známa aj svojím prírodným bohatstvom. Obklopuje ju krásne pohorie Považský Inovec a priehrada Sĺňava. Obec ponúka výbornú občiansku vybavenosť a možnosti pre spoločenské či športové aktivity. Ideálnou voľbou trávenia voľného času je cyklookruh okolo vodnej nádrže Sĺňava s napojením priamo z obytnej zóny.
SLUŽBY
Nájdete tu poštu, obchody, zrekonštruovanú škôlku a školu, pizzériu, bary aj multifunkčné ihrisko. Medzi službami treba vyzdvihnúť pravidelné návštevy lekára pre deti aj dospelých, autoopravovňu a pneuservis, stavebniny, okrasnú škôlku, kozmetičku, kaderníčku, masérku a solárium. Mladí tu pravidelne usporadúvajú aj spoločenské akcie ako paintball, spoločnú turistiku či varenie guľášu.
VOĽNÝ ČAS
Milovníci pohybu ocenia areál vodných športov Wake soul Ratnovce aj blízkosť cyklochodníka. Hrebeňom Inovca sa zas môžete vydať na nekonečné prechádzky prírodou. V okolí sú aj možnosti na rybárčenie, poľovačky či lyžovanie.

KVALITNÉ MATERIÁLY
Pevné základy a starostlivo vybrané materiály sú zárukou kvality domov na Švejari.

ÚSPORA ENERGIÍ
Priemerné mesačné náklady na energie do 65 €.

VLASTNÉ PARKOVANIE
K domu patria dve vlastné parkovacie miesta.

DETSKÉ IHRISKO
Zábava pre detičky a oddych pre mamičky priamo v lokalite.

TICHÁ LOKALITA
Krása pohoria Považský Inovec a sila rieky Váh vytvára jedinečné prostredie pre pokojný život.

Kontaktujte R1reality Piešťany NOVOSTAVBY a bývajte bezstarostí v novom.

R1reality ...cesta k novému bývaniu
Kraj: Trnavský kraj Okres: Piešťany Obec: Sokolovce Ulica: Sokolovce Kategória: Novostavba
   
Konštrukcia: neuvedené ID inzerátu: 1423081